Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Treniņbraucienos iespējams sagatavoties „Tele2 Rīgas velomaratonam"

Linda Anaite, 21.04.2011. 11:37

Gatavojoties „Tele2 Rīgas velomaratonam", kas notiks 5. jūnijā, visi velobraucēji aicināti uz treniņbraucieniem, ko vadīs trīs Latvijas vadošie treneri kopā ar labākajiem jaunajiem riteņbraucējiem no U-23 izlases. Sagatavošanās treniņi notiks katru trešdienu no 27. aprīļa līdz 25. maijam. Pirmais treniņš notiks 27. aprīlī Biķernieku sporta kompleksā no plkst. 18.00 līdz 19.30. Pulcēšanās pie Rīgas Motormuzeja.
Treniņbraucienos iespējams sagatavoties  „Tele2 Rīgas velomaratonam"

Šogad gatavošanās „Tele2 Rīgas velomaratonam" notiks piecas nedēļas. Katra nedēļa būs veltīta vienam sagatavošanās posmam: fiziskajai sagatavotībai, velosipēda sagatavošanai, pareiza apģērba un ekipējuma izvēlei, individuālo treniņu izstrādei un drošībai sacensību laikā.

Treniņus vadīs „Tele2 Rīgas velomaratona" organizators Igo Japiņš, Latvijas izlases treneris Vitālijs Smirnovs un riteņbraukšanas komandas „Rietumu – Delfin" treneris Linards Veide. Pieredzē dalīsies Latvijas U-23 izlases riteņbraucēji. Ikviens velobraucējs saņems individuālus padomus un praktisku palīdzību, kā pareizi gatavoties „Tele2 Rīgas velomaratonam", lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu velomaratona distancēs Rīgas Grand Prix (120 km), Tautas distance (43 km) un Ģimenes distance (10 km).

Treniņi ir iespēja ne tikai labāk sagatavoties velomaratonam, bet arī pavadīt trešdienas vakaru sportiskā atmosfērā kopā ar līdzīgi domājošajiem. Trenēties kopā vienmēr ir interesantāk un motivējošāk nekā vienatnē, īpaši tiem velomaratona dalībniekiem, kuriem svarīgāka par rezultātu ir kopības sajūta. Ar šādu mērķi treniņos piedalīsies arī Tele2 komanda un Zelta Zivtiņa seriāla varoņi, aicinot uz treniņiem arī citu uzņēmumu komandas un ģimenes.

„Tele2 Rīgas velomaratonam" var reģistrēties mājas lapā www.velo.lv. Līdz 30. aprīlim reģistrēties trim velomaratona distancēm – Rīgas Grand Prix (120 km), Tautas distance (43 km) un Ģimenes distance (10 km) – var par pazeminātu dalības maksu. Pēc 30. aprīļa maksa pakāpeniski palielināsies, tādēļ dalībnieki aicināti pieteikties laikus, izmantojot iespēju reģistrēties lētāk.

Šogad īpaši izdevīgi reģistrēšanās nosacījumi ir Tele2 un priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa klientiem, kuriem dalība "Tele2 Rīgas velomaratonā" ir par 25% lētāka. Atlaides iegūšana ir vienkārša – jānosūta SMS ar vārdu "velo" uz numuru 1626. Savā telefonā abonents saņems unikālo atlaižu kodu, ko, reģistrējoties mājas lapā www.velo.lv, jāievada speciāli tam paredzētā laukā. Viens abonenta numurs var saņemt maksimums četrus unikālos atlaižu kodus. Katrs kods jāpieprasa atsevišķā īsziņā. Īsziņa ir bezmaksas un pieejama tikai Tele2 un Zelta Zivtiņa klientiem.

Par „Rīgas velomaratonu"

„Rīgas velomaratons" ir vecākais, lielākais un plašāk apmeklētais velobraukšanas pasākums Rīgā, kurā ik gadu piedalās vairāk nekā 2000 pilsētas iedzīvotāju un viesu. Pirmo reizi Rīgas velomaratons norisinājās 1983. gadā gadā. Kopš 2001. gada „Rīgas velomaratonu" organizē „Igo Japiņa sporta aģentūra". Šogad „Rīgas velomaratons" norisināsies 28. reizi.

Par Igo Japiņu

Igo Japiņš ir pieredzējis riteņbraucējs un ilggadējs Latvijas izlases treneris. Viņš ir pasaules čempiona 2000. gadā Romāna Vainšteina un olimpiskās bronzas medaļas ieguvēja 1992. gada Barselonas olimpiskajās spēlēs Daiņa Ozola treneris.

Kopš 1999. gada „Igo Japiņa sporta aģentūra" organizē lielākos un plašāk apmeklētos riteņbraukšanas pasākumus un sacensības Latvijā: Rīgas velomaratonu, SEB Latvijas MTB maratonu, Latvijas riteņbraucēju vienības braucienu.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV