Pirmdiena, 04.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Alise, Auce;

Rīgā notiks UCI Grand Prix velosacensības

EasyGet.lv, 31.05.2012. 13:06

Svētdien, 3. jūnijā, 11. novembra krastmalā tiks dots starts gada lielākajiem riteņbraukšanas svētkiem galvaspilsētā – Tele2 Rīgas velomaratonam, kurā aicināti startēt gan individuāli braucēji, gan ģimenes un kolektīvi. Velomaratona ietvaros notiks Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) sacensības Rīgas Grand Prix, kurās startēs 15 riteņbraukšanas komandas no dažādām pasaules valstīm. Vienlaicīgi tiks arī izcīnītas Latvijas U-23 čempionāta šosejas riteņbraukšanā medaļas, informē Maija Trikule.
Rīgā notiks UCI Grand Prix velosacensības

Sacensību organizators Igo Japiņš atklāj: „Priecājos, ka galvaspilsētā atkal norisināsies Rīgas Grand Prix! Prestižo sacensību distance būs 191 kilometru gara un tajā startēs 15 riteņbraukšanas komandas no visas pasaules, tai skaitā, valstu izlases komandas no Somijas, Baltkrievijas un Igaunijas. No Latvijas piedalīsies spēcīgākie riteņbraucēji, kā arī jaunie un perspektīvie – Toms Skujiņš, kurš pārstāv Francijas komandu La Pomme, un Andžs Flaksis no Chipotle First Solar Development (ASV)."

Savu dalību maratonā pieteikuši teju 3000 dalībnieki un 50 komandas, to vidū Valsts policijas izveidotā Policistu Velobiedrība, Latvenergo, Vidzemes mērnieks, Tele2, Rīgas pilsētas pašvaldības darbinieki, Rīgas Tehniskās universitātes studenti un citas. Kā liecina pieredze, pēdējās reģistrācijas dienās tiek saņemts vislielākais pieteikumu skaits. Pieteikties Tele2 Rīgas velomaratona trīs distancēm – aktīviem riteņbraucējiem piemērotajai Credit24 Sporta distancei (87 km), Tautas distancei (31,4 km) un Ģimeņu distancei (15,7 km) individuāli braucēji vēl var paspēt pasākuma dienā – 3. jūnija rītā pirms starta no plkst. 8.30.

Lai Tele2 Rīgas velomaratona norises dienā neveidotos rindas, dalībnieki tiek aicināti izņemt starta numurus 1. un 2. jūnijā Tele2 klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Merķeļa ielā 21.

Starts starptautiskajām Rīgas Grand Prix sacensībām tiks dots plkst. 10.00. Uzreiz pēc viņiem sacensību distancē dosies Credit24 Sporta distances dalībnieki. Plkst. 10.10 braucienu uzsāks Tautas distance, savukārt 14.30 – Ģimeņu distances un Parādes brauciena dalībnieki. Īpašā kultūras programmā plkst.12.15 par godu sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem uzstāsies starptautiskā Eirovīzijas konkursa dalībniece Anmary kopā ar pianistu Kristapu Krievkalnu un populārā mūsdienu deju grupa Most wanted. Plašāka informācija par sacensību gaitu pieejama www.velo.lv.

Turpinot sociālo kampaņu Velosipēdu redzi?, velomaratona laikā darbosies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) velotelts, kurā apmeklētājam būs iespēja saņemt īpašu Velosipēdista rokasgrāmatu un no profesionāliem instruktoriem uzzināt praktiskus padomus par rīcību bīstamās situācijās, velo drošību un iespēju reģistrēt velosipēdu CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv).

Oficiālais Tele2 Rīgas velomaratona apdrošinātājs – apdrošināšanas sabiedrība ERGO, reģistrējoties maratonam, aicina dalībniekus parūpēties par sevi un iegādāties nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kas pasargās no negadījumu rezultātā radušiem izdevumiem. Tele2 Rīgas velomaratona dalībniekiem apdrošināšanas polise ir pieejama par īpašu cenu – 1 LVL.

Šogad pirmo reizi Tele2 Rīgas velomaratona trase vīsies cauri galvaspilsētas sirdij. Visu distanču velobraucējiem starts tiks dots 11.novembra krastmalā. Gan jaunā trase galvaspilsētas centrā, gan arvien lielāks dalībnieku skaits ir nozīmīgi soļi, lai Tele2 Rīgas velomaratons kļūtu par vienu no Eiropā vadošajām masu velo sacensībām.

Foto: Tele2 Rīgas velomaratons 2011. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV