Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Matīss Karro: Lai arī rezultāts labs, īsti apmierināts neesmu

Easyget.lv, 27.08.2013. 13:51

Aizvadītajā nedēļas nogalē Anglijā norisinājās pasaules motokrosa čempionāta priekšpēdējais posms, kurā latviešu braucējs Matīss Karro divu braucienu summā MX1 klasē izcīnīja augsto 11.vietu, informē sportista preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.

Kvalifikācijā Matīss Karro uzrādīja 18.rezultātu, jo sportists brauciena sākumā piedzīvoja kritienu. Taču braucienos Karro finišēja attiecīgi 10. un 11.vietā, kas divu braucienu summā deva 11.rezultātu.

„Trase patika, jo tajā bija lieli lēcieni, taču bija arī bīstamas vietas, jo daži līkumi tika ļoti izsisti. Jāsaka, ka šajā trasē braucu pirmo reizi, jo pirms tam divas reizes te biju kā skatītājs,” iesāk Matīss Karro. „Kvalifikācijas brauciena sākumā pēc tramplīna kritu, tāpēc pagāja laiks, kamēr piecēlu motociklu un atsāku braukt. Tobrīd biju atkritis uz beigām, taču turpinājumā spēju aizcīnīties līdz 18.vietai.”

„Pirms pirmā brauciena starta biju ļoti motivēts, jo Anglija man ir kā otras mājas. Pirmajā braucienā starts bija labs, taču pirmajos apļos izvēlējos nepareizas trajektorijas un zaudēju vairākas pozīcijas. Brauciena laikā atguvu pārliecību un beigās finišēju 11.vietā. Rezultāts labs, bet ar savu braukšanu nebiju apmierināts,” pirmā brauciena notikumus komentē Matīss. „Otrajā braucienā starts bija ļoti labs. Ilgu laiku turējos Top 10, taču tad pieļāvu nelielu kļūdu un līkumā apgāzos. Atkritu uz 13.vietu, taču līdz brauciena beigām apdzinu dažus un finišēju desmitajā vietā, kas divu braucienu summā deva 11.vietu. Rezultāts labs, bet līdz galam apmierināts neesmu.”

Arī šajā posmā Matīsam izdevās vairākus apļus pabraukt kopā ar spēcīgākajiem braucējiem. Karro atzīst, ka katra šāda izdevība ļauj viņam progresēt un kļūt labākam. „Ja tev padodas labs starts, tad tu vari cīnīties kopā ar vadošajiem braucējiem, un tu no tā iegūsi. Arī šoreiz pēc veiksmīga starta sanāca vairākus apļus pabraukt kopā ar līderiem, kas priecē,” nobeidz Karro.

Līdz ar to šobrīd, kad līdz sezonas beigām atlicis vairs tikai viens posms, Karro pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 171 punktu ieņem 17.vietu, kamēr viņa komandas biedrs Džonatans Baragans ar 149 punktiem atrodas 18.vietā.

Matīsa Karro sportiskajām gaitām var sekot līdzi:
https://twitter.com/MatissKarro
http://www.facebook.com/matiss.karro
http://www.draugiem.lv/matisskarro91/

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV