Sestdiena, 02.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Sniedze, Meta;

Tūrisms » Interesanti

ASV laikraksts nominē Rīgu starp 20 skaistākajām Eiropas pilsētām; balsojums turpinās

ASV laikraksts nominē Rīgu starp 20 skaistākajām Eiropas pilsētām; balsojums turpinās Populārais ASV laikraksts „USA Today” aicina iesaistīties interneta balsojumā, lai kopīgi noteiktu Eiropas skaistāko pilsētu. Titulam nominētas 20 Eiropas pilsētas, to skaitā iekļauta arī Latvijas galvaspilsēta Rīga.
25.10.2013.

Pasaules skaistāko pilsētu TOP 10

Pasaules skaistāko pilsētu TOP 10 Gleznainas vietas, ievērojama viduslaiku arhitektūra, neaprakstāms dabas skaistums – no burvīgās Briges līdz unikālajai Venēcijai. Ik gadu miljoniem tūristu dodas savā sapņu ceļojumā, lai sajustu dzīves garšu un aptvertu pasaules neizsīkstošo skaistumu.
15.10.2013.

Ieskaties, kurp doties zelta rudens meklējumos! 1

Ieskaties, kurp doties zelta rudens meklējumos! Rudens jau pieteicis sevi visā krāšņumā. Ik gadu aktīvās atpūtas un ceļošanas mīļotāji pulcējas skaistākajās Latvijas vietās, lai tvertu elpus aizraujošas ainavas, sākot no nelielās Mazsalacas līdz aizrautīgajai Siguldai.
10.10.2013.

Uz Cēsīm ar vilcienu baudīt rudens košumu

Uz Cēsīm ar vilcienu baudīt rudens košumu Mākslinieks Rudens Cēsīs ir krietni pastrādājis, tāpēc 12.oktobrī ikviens tiek aicināts ar vilcienu doties lielajā Tautas ekskursijā uz Cēsīm, lai izbaudītu vairāk nekā 800 gadu senās pilsētas atmosfēru un daudzveidīgo atpūtas piedāvājumu krāsaino lapu rotā.
04.10.2013.

Sandija Semjonova ceļojumu vakars Kalnciema kvartālā

Žurnālists Sandijs Semjonovs aicina uz sarunu vakaru par ceļojumiem uz pasaules „karstajiem” punktiem
08.05.2013.

Noteikti „Gada cilvēks tūrismā 2012" laureāti

Tūrisma ziņu portāls BalticTravelnews.com sadarbībā ar tūrisma industriju organizē titula Gada cilvēks tūrismā 2012 balvu pasniegšanu astoņās kategorijās – absolūtā kategorija, tūrisma informācijas centra vadītājs, ceļojumu aģentūru un operatoru vadītājs, naktsmītņu vadītājs, restorānu vadītājs, tūrisma žurnālists, par ievērojamu ieguldījumu tūrisma biznesā un interneta vietne, informē BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs. Kopš 2003. gada balva tiek pasniegta jau desmito reizi un tā ir ieguvusi nozīmīgu statusu tūrisma nozarē.
08.02.2013.

Pērn Rīgas TIC apmeklē ceturtdaļmiljons interesentu

2012. gadā trīs Rīgas Tūrisma informācijas centrus (Rīgas TIC) apmeklējuši 226 100 tūristi, kas ir par 7% vairāk nekā šajā periodā 2011. gadā. Visvairāk reģistrēto apmeklētāju bija no Krievijas un NVS valstīm, Vācijas, Latvijas, Spānijas un Portugāles, Apvienotās Karalistes, Somijas, Francijas, Āzijas valstīm, Zviedrijas un Itālijas, informē Guna Caune.
22.01.2013.

Rīgas Doms - viens no populārākajiem tūristu galamērķiem Rīgā

Rīgas Doms - viens no populārākajiem tūristu galamērķiem Rīgā Rīgas Domu ik gadus apmeklē aptuvenu 150 tūkstoši viesu, tai skaitā arī ārvalstu tūristu, turklāt apmeklētāju skaits katru gadu pieaug. Tāpat katru gadu tajā norisinās 130 dažādu koncertu un vēl citi gan tradicionāli, gan netradicionāli kultūras pasākumi, informē Antra Bork-Ržečicka.
03.08.2012.

Rīga piedalīsies Hanzas dienās Līneburgā

No 28. jūnija līdz 1.jūlijam Līneburgā (Vācija) notiks 32. Starptautiskās Hanzas dienas. Rīgu tajās pārstāvēs speciālisti no Rīgas domes Ārlietu pārvaldes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Pilsētas attīstības departamenta, Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja un Rīgas skolēnu domes, informē RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Guna Caune.
27.06.2012.

Īsfilma par Rīgu iegūst godalgu starptautiskā tūrisma izstādē ITB Berlin 2012

Īsfilma par Rīgu iegūst godalgu starptautiskā tūrisma izstādē ITB Berlin 2012 3K Management un Rīgas domes Ārlietu pārvaldes kopīgi veidotā īsfilma "Feel Rīga" ieguvusi godpilno trešo vietu kategorijā Pilsētas tūrisms 11. starptautiskajā tūrisma filmu un multimediju konkursā "The Golden Citygate", kas norisinājās starptautiskās tūrisma izstādes ITB Berlin 2012 ietvaros, informē RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Guna Caune. Pavisam konkursam tika iesniegtas vairāk nekā 90 filmas.
13.03.2012.

Nepāla fotomākslinieka un svētceļnieka Andreja Saļikova skatījumā

Andrejs Saļikovs ir fotomākslinieks, Starptautiskās Fotogrāfijas federācijas (FIAP) biedrs, fotogrāfijas un dizaina pasniedzējs. Viņš ir arī aizrautīgs ceļotājs un pieredzējis autors, kas savus iespaidus apkopojis vairākās grāmatās. Ar vērotāja un stāstnieka talantu apveltīts, viņš spēj saskatīt nepamanāmo un izteikt to gan vārdos, gan attēlos.
27.01.2012.

Sigulda aicina foto pastaigās

Sigulda aicina foto pastaigās No 7. janvāra Siguldā tiek piedāvāta alternatīva ziemas atpūtas baudītājiem – Foto pastaigas. Katru sestdienu ikvienam pilsētas viesim ir iespēja doties pastaigā pa pilsētas gleznainākajām vietām gida un profesionāla fotogrāfa pavadībā, lai ieraudzītu citādu Siguldu.
10.01.2012.

Iedzīvotāji: tūristus Latvijā pievilina kultūras un mākslas pasākumi

Katrs trešais jeb 29% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latvijai vislielāko tūristu skaitu piesaista kultūras un mākslas pasākumi, liecina Baltijā vadošā autobusu pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Lux Express veiktā pētījuma rezultāti. Turklāt par šī gada nozīmīgāko kultūras pasākumu, vērtējot pēc piesaistīto tūristu skaita, vairāk nekā puse jeb 51% respondentu uzskata konkursu „Jaunais vilnis", kas ik vasaru norisinās Jūrmalā.
29.12.2011.

Rīga svinēs Šerloka Holmsa dzimšanas dienu 1

Rīga katru gadu pieņem arvien vairāk tūristu un pilsētai vēl ir liels tūrisma industrijas attīstības potenciāls. Pastāvīgi tiek meklētas jaunas idejas, lai atspoguļotu tūristiem pievilcīgas pilsētas dimensijas. Šajā virzienā aktīvi darbojas arī kreatīva aģentūra PR-Līnija, piedāvājot iedzīvotājiem un pilsētas viesiem apskatīt Rīgu no kinematogrāfiska rakursa, informē Vladislava Galkina. Kur lai būtu īsta vieta pasaules slavena detektīva Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svinībām? Rīgā, kur tika uzņemta mākslas filma par detektīva piedzīvojumiem un kurā tika īstenots pats pazīstamākais un īstais Šerloka Holmsa tēls.
14.12.2011.

Latvijas tūristi iecienījuši Spāniju un Itāliju

Apvienoto nāciju Pasaules Tūrisma organizācijas (UNWTO) Pasaules Tūrisma barometrā publicē pasaules apmeklētāko valstu sarakstu Top 50. Pasaulē populārākie tūrisma galamērķi ir Francija, ASV, Ķīna, Spānija, Itālija, turklāt arī no šīm valstīm Latvijas tūristi ir visvairāk iecienījuši Spāniju un Itāliju, informē SIA Novatours sabiedrisko attiecību koordinatore Elīna Kalniņa.
08.12.2011.

Pasaules tūrisma dienā Rīgā atklās magnētiņu izstādi "Pasaule uz ledusskapja"

Pasaules tūrisma dienā Rīgā atklās magnētiņu izstādi "Pasaule uz ledusskapja" Otrdien, 27. septembrī, atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, tirdzniecības centra Galerija Centrs pirmajā stāvā plkst. 13:00 atklās magnētiņu izstādi "Pasaule uz ledusskapja", ko organizē Zanussi sadarbībā ar suvenīru veikalu Love Latvia, informē Electrolux Latvia komunikācijas konsultante Līva Jēgere. Izstāde norisināsies līdz 2. oktobrim un tajā būs apskatāmi magnētiņi no visas pasaules, ko no ceļojumiem atveduši Latvijas iedzīvotāji. Izstādē būs redzami arī tādu sabiedrībā zināmu cilvēku kā dziedātājas Aishas, spēka vīra Raimonda Bergmaņa, mūziķa Kažas, TV spēles Superbingo vadītāja un Rīgas Dinamo tehniskā direktora Armanda Simsona, modes mākslinieces Aļonas Bauskas un citu magnētiņi. Paredzams, ka izstādē būs apskatāmi vairāk nekā 100 magnētiņu no vairāk nekā 30 valstīm.
23.09.2011.

Pētījums: katrs piektais ceļotājs no Latvijas ir apmeklējis Baltijas valstis bez pases

Katrs piektais jeb 20% Latvijas ceļotāju atzīst, ka dodoties ceļojumos pa Baltijas valstīm vismaz reizi ir gadījies pasi aizmirst mājās, turklāt katrs desmitais pasi atstājis mājās vairāk nekā vienu reizi, secināts Baltijas vadošā pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Lux Express veiktajā pētījumā, pētot ceļošanas paradumus.
10.08.2011.

Latvijas iedzīvotāji izvēlas TOP 10 Latvijas Leģendas

Latvijas iedzīvotāji izvēlas TOP 10 Latvijas Leģendas Sociālā Latvijas iepazīšanas projekta „Latvijas Leģendu Mājas karte" (www.latvijaslegendas.lv) ietvaros noslēdzies Latvijas iedzīvotāju balsojums par diženākajām, teiksmainākajām un skaistākajām Latvijas vietām.
21.06.2011.

Ar akciju „Filmu ceļi Latvijā" aicina iepazīt kino uzņemšanas vietas Latvijā

Sākot ar pirmdienu, 13. jūniju, filmu kanāls TV1000 sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) un satelīttelevīzijas uzņēmumu Viasat aicina ikvienu televīzijas skatītāju un filmu mīļotāju piedalīties piedzīvojumu ceļojumā „Filmu ceļi Latvijā" un apmeklēt interesantākās Latvijas vietas, kurās jūtama gan pasaules, gan Latvijā radīto filmu elpa. Akcijas ietvaros līdz pat 17. augustam ceļotāji varēs meklēt kino nospiedumus, izstaigājot četrus maršrutus Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē.
13.06.2011.

Notiks ūdenstransportam veltīts tematiskais vakars

Notiks ūdenstransportam veltīts tematiskais vakars Tematisko vakaru „No piedzīvojumiem nav nekādas jēgas, ja nav neviena ar ko tos dalīt" ietvaros, pirmdien, 31.janvārī galerijā "Flat" notiks vakars, veltīts ūdenstransportam tepat Latvijā, kā arī tālajā Krievijā.
31.01.2011.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV