Sestdiena, 02.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Sniedze, Meta;

Tūrisms » Jaunumi

Brīvdabas kino, tirdziņi, garda zupa un latviešu danči tūrisma sezonsas ieskandināšanā Liepājā

Brīvdabas kino, tirdziņi, garda zupa un latviešu danči tūrisma sezonsas ieskandināšanā Liepājā Sestdien, 10.maijā, Kungu ielas radošajā kvartālā tiks svinēti Liepājas tūrisma sezonas atklāšanas svētki.
06.05.2014.

Kino, taureņi un ekskursijas maija brīvdienās Līgatnē

Kino, taureņi un ekskursijas maija brīvdienās Līgatnē Kā jau ierasts, maijā Latvijā sākas tūrisma sezona, un arī šogad agrā pavasara modinātie tūristi tiks gaidīti Līgatnē ar svētku piedāvājumu.
28.04.2014.

Pērn pieaudzis apmeklētāju skaits Rīgas Tūrisma informācijas centros

Aizvadītājā gadā trīs Rīgas Tūrisma informācijas centrus (RTIC) ir apmeklējuši 242 996 cilvēki, kas ir par 7% vairāk nekā šajā pašā periodā 2012.gadā, liecina Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) apkopotā informācija. Vislielākais pieaugums bijis periodā no maija līdz jūlijam un decembrī.
21.02.2014.

10 ievērojamākie notikumi, kas jāizbauda "Balttour 2014"

10 ievērojamākie notikumi, kas jāizbauda "Balttour 2014" No 7. līdz 9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2014”.
31.01.2014.

Latvijas daudzveidība izstādē "Balttour 2014"

Latvijas daudzveidība izstādē "Balttour 2014" No 7. līdz 9. februārim 21. starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2014” Ķīpsalā visi Latvijas reģioni – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme un Latgale – vienkopus piedāvās jaunākās un interesantākās tūrisma un atpūtas iespējas Latvijas laukos un pilsētās.
28.01.2014.

Iznākusi Vidusdaugavas tūrisma karte

Kokneses tūrisma centrs sadarbībā ar Skrīveru, Aizkraukles un Pļaviņu tūrisma speciālistiem izdevis karti, kurā apkopota informācija par tūrisma piedāvājumu un pakalpojumiem četros novados.
28.01.2014.

Trakulīgas latviskās tradīcijas izstādē "Balttour 2014"

Ar jautrām budēļu izdarībām – ciemošanos, maskošanos, mielošanos un bluķa vilkšanu – izstādē "Balttour 2014" no 7. līdz 9. februārim Ķīpsalā tiks ieskandināta Meteņdiena.
21.01.2014.

Gaujas NP popularizē Somijā un Nīderlandē

Ar dalību vienlaikus divos vērienīgos Eiropas tūrisma gadatirgos Gaujas nacionālajā parkā (Gaujas NP) esošās pašvaldības uzsāk plašu 2014. gada izstāžu sezonu, popularizējot vienotu tūrisma piedāvājumu Gaujas NP ar pērn izstrādāto zīmolu “Enter Gauja”, informē Līgatnes Kultūras un tūrisma centra vadītāja Inese Okonova.
15.01.2014.

Labākie tūrisma piedāvājumi izstādē Balttour 2014

Labākie tūrisma piedāvājumi izstādē Balttour 2014 No 7. līdz 9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2014”, kas aicinās izmēģināt jaunās tūrisma sezonas labākos un izdevīgākos piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.
13.01.2014.

Rīga tiks pārstāvēta starptautiskā kongresā Šanhajā

No 2. līdz 6.novembrim Rīga ar Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) veidoto zīmolu MEET RĪGA tiks pārstāvēta ICCA (International Congress and Conference Association) 50. gadadienas kongresā, kas norisināsies Šanhajā.
01.11.2013.

"Lonely Planet" Rīgu ierindo 4. vietā ieteicamo tūrisma galamērķu sarakstā

"Lonely Planet" Rīgu ierindo 4. vietā ieteicamo tūrisma galamērķu sarakstā Pasaules lielākais tūrisma ceļvežu izdevējs "Lonely Planet" publiskojis ieteicamākos galamērķus 2014.gada ceļojumiem, starp tiem - arī Rīga.
29.10.2013.

Cēsīs izveidots jauns pastaigu maršruts

Cēsīs izveidots jauns pastaigu maršruts Cēsīs, auto stāvlaukumā pie Mākslas skolas Bērzaines ielā 3, izveidots jauns pastaigu maršruts "Nāc ārā pie Gaujas Cēsīs", kas iekļauj netradicionālas tūrisma vietas.
17.10.2013.

„Atklāj Latviju no jauna!” uzsāk vasaras sezonu

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) uzsāk vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” vasaras sezonu un aicina ģimenes ar bērniem šovasar apceļot Latvijas pilsētas un novadus, atklājot atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei.
15.05.2013.

Par Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi Latvijā kļūst Liepāja

Starptautiskajā konkursā EDEN uzvar Liepāja un iegūst titulu Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis Latvijā. Šogad EDEN projekta konkursa tēma ir „pieejams tūrisms" jeb tūrisms cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Kopumā EDEN projektam no Latvijas bija pietikti pieci tūrisma galamērķi - Jūrmala, Sigulda, Jelgava, Liepāja un Daugavpils.
10.05.2013.

Cēsīs ar vērienu atzīmēs Starptautisko tūrisma gidu dienu

22. februārī Cēsīs tiks atzīmēta Starptautiskā tūristu gidu diena. Tās ietvaros pilsētā notiks divas atraktīvas bezmaksas ekskursijas – „Kur ziemo Fonītis? Fonofestam pa pēdām" un „Laikamašīna. Misija:Cēsis", informē Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra vadītāja Andra Magone. Pasākumu mērķis ir gidu dienas ietvaros atraktīvā veidā veicināt iedzīvotāju aktivitāti, popularizēt gidu profesiju, kā arī vērst uzmanību uz konkrētai pilsētai nozīmīgām vietām, objektiem.
21.02.2013.

Rīgu prezentēs starptautiskā tūrisma izstādē Viļņā

No 1. līdz 3. februārim Rīgas tūrisma piedāvājums ar zīmolu LIVE RĪGA tiks prezentēts startptautiskajā tūrisma, atpūtas un sporta izstādē Adventur 2013 Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) veidotā LIVE RĪGA sadaļa ir integrēta kopējā Latvijas stendā, informēRTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Guna Caune. Izstādē Adventur 2013 piedalīsies 86 dalībnieki no septiņām valstīm.
31.01.2013.

Rīgu prezentē ziemeļvalstu lielākajā tūrisma izstādē MATKA 2013

No 17. līdz 20.janvārim Rīgas tūrisma piedāvājums jau trešo gadu pēc kārtas ar tūrisma zīmolu LIVE RĪGA tiek prezentēts starptautiskajā tūrisma izstādē MATKA 2013. Tā notiek Somijas galvaspilsētā Helsinkos. Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) veidotā LIVE RĪGA sadaļa ir integrēta kopējā Latvijas stendā. MATKA 2013 piedalās gandrīz 1100 dalībnieki no vairāk nekā 70 valstīm, informē RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Guna Caune.
17.01.2013.

RTAB izdod bukletu "Ko darīt Rīgā?" janvārī – martā

RTAB izdod bukletu "Ko darīt Rīgā?" janvārī – martā Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) ir izveidojis un publicējis informatīvo materiālu "Ko darīt Rīgā?" janvārī – martā, informē RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Guna Caune. Tā mērķis ir atvieglot atpūtas plānošanu esošajiem un potenciālajiem Rīgas viesiem. Informatīvais materiāls papildināts ar aktualitātēm RTAB sadarbības pilsētās Jūrmalā un Siguldā.
08.01.2013.

Izstrādāts mobilais gids Latvijas apceļotājiem

Statoil kopā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) ir radījis mobilu platformu www.latvijasgids.lv (m.statoil.lv) Latvijas apceļošanai. Tā ir ērti lietojama viedtālruņu īpašniekiem, plānojot ceļojumu un atrodoties ceļā. Viedtālruņiem pielāgotajā lapā ir pieejami 16 maršruti, informācija par naktsmītnēm, fotogrāfijas, kā arī apskates objektu audiogids.
26.07.2012.

Gaujas nacionālo parku popularizēs starptautiskajās Hanzas dienās Vācijā

No 28.jūnija līdz 1.jūlijam Vācijas pilsētā Lineburgā notiek 32. Starptautiskās Jaunās Hanzas savienības dienas. To ietvaros notiek izstāde „Hanzas pilsētu tirgus", kuras mērķis ir iepazīstināt svētku apmeklētājus ar mūsdienu Hanzas savienības pilsētām, dzīvi tajās, kā arī piedāvājumu tūristiem, informē Cēsu Kultūras un Tūrisma centra sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Janševska. Izstādē ar atsevišķu stendu prezentēs arī Cēsu novadu.
25.06.2012.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV