Ceturtdiena, 07.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija;

Dzīvesstils » Padomi

10 naudas taupīšanas padomi no Vivus.lv

10 naudas taupīšanas padomi no Vivus.lv Saņemot algu un pēc pusmēneša sarēķinot atlikušo summu, bieži vien nākas dzirdēt - “kaut kā vajag savilkt galus kopā”. Tomēr “galu vilkšanu” var sākt, vēl nesaņemot algu, un to padarīt par ikdienu, nevis kārtējo stresa pilnu pusmēnesi.
27.02.2014.

Kā atgūties pēc svētkiem

Kā atgūties pēc svētkiem Ko darīt, ja apēsts un iedzerts par daudz
20.12.2013.

Vitamīni Latvijas dārzu veltēs

Vitamīni Latvijas dārzu veltēs Rudenī tikko ievāktas, vērtīgas un vitamīniem bagātas ir visas rudens veltes, kas nākušas no mūsu zemnieku laukiem. Īpaši tas sakāms par ķirbjiem, bietēm, kāpostiem, burkāniem, ko iespējams uzglābāt ilgstoši, kā arī par brokoļiem, spinātiem, papriku.
28.11.2013.

Četri veidi, kā pasargāt sevi no krāpniekiem internetā

Četri veidi, kā pasargāt sevi no krāpniekiem internetā Katrs no mums ir saskāries ar dīvainiem e-pastu solījumiem par milzīgu peļņu, piedaloties interneta loterijā. Tie visi ir krāpšanas piemēri internetā, un tos jāiemācās atšķirt, jo interneta krāpnieku ķetnās nereti nokļūst miljoniem lietotāju un labprātīgi atdod tiem savu naudu…
22.11.2013.

9 padomi, kā sagatavot sirdi ziemai

9 padomi, kā sagatavot sirdi ziemai Sirsnīgi, draudzīgi, veselīga humora piesātināti ieteikumi veselības un omas uzlabošanai, tuvojoties ziemai
08.11.2013.

Kas jāņem vērā, izvēloties ziemas zābakus?

Kas jāņem vērā, izvēloties ziemas zābakus? Ziemas zābaku izvēle nav tikai stila jautājums. Nenoliedzami, arī ziemā vēlamies izskatīties labi, taču aukstajā laikā apavu izvēlē būtisku lomu spēlē to funkcionalitāte un spēja mūs pasargāt no saaukstēšanās un kritieniem slidenā laikā.
31.10.2013.

10 padomi darba meklētājiem - studentiem

10 padomi darba meklētājiem - studentiem Padomi noderēs darba meklētājiem – studentiem, kuri vēlas atrast darbu, lai gūtu pirmo darba pieredzi un nopelnītu ikdienas tēriņiem.
03.09.2013.

Zāļu sieva: Jāņu dienā plūktajām zālēm piemīt dziedinošs un maģisks spēks

Zāļu sieva: Jāņu dienā plūktajām zālēm piemīt dziedinošs un maģisks spēks „Tuvojoties gada īsākajai naktij, īpašu rūpību jāpievērš veselības un skaistuma rituāliem, jo Jāņu dienā plūktajām zālēm ir dziedinošs un pat maģisks spēks. Tāpat īpaši dziedinoša nozīme pēc senču ticējumiem tiek piedēvēta rasai. Vasaras saulgriežu laikā dabas veltes ir pilnbriedā, tāpēc to iedarbība ir visspēcīgākā,” stāsta tirdzniecības centra Domina Shopping Līgo svētku zāļu sieva Vita Rozenberga. 
20.06.2013.

LAKRA skaidro ātro kredītu „āķus"

LAKRA skaidro ātro kredītu „āķus" Neapdomīgi aizņemoties kredītus, daudzi nonākuši lielos parādos, kas ir ļoti nepatīkama finansiāla nasta. Šobrīd ātrie kredīti ir kļuvuši ļoti iecienīti, jo nepieciešamību pēc naudas spēj apmierināt ļoti ātrā un ērtā veidā. Ātro kredītu izsniegšanu nevajadzētu aizliegt, tomēr ir nepieciešams zināt, kā aizņemties, lai šis kredīts nevis radītu, bet atrisinātu problēmas, tāpēc Latvijas kredītņēmēju apvienība (LAKRA) aicina ieklausīties pāris vienkāršos padomos.
18.02.2013.

Ko iesākt ar veco elektrotehniku, ja Ziemassvētku vecītis atnesis jaunu?

Ko iesākt ar veco elektrotehniku, ja Ziemassvētku vecītis atnesis jaunu? Jaunāks telefona modelis, lielāks vai papildiespējām bagātāks televizors, jaudīgāks matu fēns, ātrāks, plānāks un vieglāks dators - pēdējos gados Ziemassvētku dāvanu topā arvien stabilāku vietu ieņem elektropreces. Priecājoties par šīm dāvanām, bieži nezinām, ko iesākt ar vecajām lietām. Piedāvājam vairākas sociāli atbildīgas un videi draudzīgas iespējas, lai tehnika nenonāktu miskastē vai neiegultos pieliekamā kambara dziļākajā stūrī.
26.12.2012.

Kā pagatavot putnu barotavu?

Kā pagatavot putnu barotavu? Šajā sniegotajā laikā gribas tik vien kā ieritināties siltā pledā ar tējas krūzi rokās. Tomēr ir labi apzināties, ka varam izdarīt kaut ko noderīgu arī citiem, piemēram, parūpēties, lai ziemā mazajiem dziedātājputniem būtu pieejams vairāk barības. Vēl labāk, ja varam to darīt interesantā un aizraujošā veidā kopā ar bērniem, turklāt izmantojot materiālus, kurus ikdienā parasti izmetam.
20.12.2012.

Pieci populārākie dāvinātāju tipi

Pieci populārākie dāvinātāju tipi Tuvojoties svētku laikam, arvien biežāk pieķeram sevi domājam par šī laika iespējami patīkamāku pavadīšanu, dāvanām tuviem un mīļiem cilvēkiem, kā arī, protams, par svētku tēriņu budžetu. Swedbank Privātpersonu finanšu institūts, vairākus gadus analizējot cilvēku rīcību ar naudu pirmssvētku laikā, ir definējis piecus izplatītākos dāvinātāju tipus un arī katram no tiem sagatavojis ieteikumus izdevumu plānošanai.
12.12.2012.

Impulsi svētkiem Gundegas Skudriņas „Lielajā iedvesmas grāmatā"

Impulsi svētkiem Gundegas Skudriņas „Lielajā iedvesmas grāmatā" Ceļu pie lasītājiem uzsāk pasākumu radītājas Gundegas Skudriņas „Lielā iedvesmas grāmata". Gundegas pirmā grāmata ir tapusi visa gada garumā un to ilustrē neparasti svinību fotoattēli dažādos gadalaikos.
03.12.2012.

Padomi asai redzei un veselām acīm

Acis ir viens no tiem cilvēka orgāniem, kas ik dienas pakļauti gandrīz nepārtrauktam stresam. Mūsdienās cilvēki daudz laika pavada slēgtās telpās, strādājot pie datoriem. Arī pārrodoties mājās, nereti atpūta notiek pie datora vai, skatoties televizoru. Tāpat acīm slogu rada arī nepietiekams apgaismojums, gaisa piesārņojums, centrālās apkures radītais gaisa sausums, un visi šie un arī vēl citi faktori var būt par iemeslu redzes problēmu aizsākumam. Tāpēc „BENU aptieku" farmaceite Irina Pavlova stāsta par to, kādi vitamīni un acu pilieni palīdzēs saudzēt redzi par spīti ikdienas slogam un kā atbrīvoties no diskomforta, kas rodas acu noguruma brīžos.
25.11.2012.

Kā rīkoties, ja karstajā laikā nākas sastapties ar čūsku?

No maija līdz jūlija beigām ātrās palīdzības mediķu brigādes slimnīcā nogādājušas 29 cilvēkus, kurus sakodušas čūskas, liecina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMP dienesta) dati. Puse no šiem negadījumiem fiksēti jūlija mēnesī, visvairāk izsaukumu pie čūsku sakostiem cilvēkiem bijuši Latgalē un novados ap Rīgu. Ja iekodusi odze, cilvēkam čūskas inde var izraisīt organisma smagu alerģisku reakciju, apdraudot veselību un pat dzīvību.
27.07.2012.

Katrs trešais Latvijas jaunietis gatavs stopēt par spīti briesmām

Gandrīz trešdaļa jeb 29 % Latvijas jauniešu vecumā no 15 līdz 19 gadiem ir atzinuši, ka pēdējā gada laikā ir izmantojuši auto stopus. Tajā pašā laikā 83 % no šajā vecuma grupā aptaujātajiem atzīst, ka ceļot ar auto stopiem ir nedroši, liecina drošības kompānijas GRIFS AG pētījums. Ņemot vērā, ka vasara ir svētku un festivālu laiks, drošības eksperti aicina vecākus pievērst uzmanību šai problēmai un kopā ar atvasēm rast drošus pārvietošanās risinājumus.
17.07.2012.

Kaislīgai Līgo naktij Jāņu vainagā jāiepin margrietiņa

Kaislīgai Līgo naktij Jāņu vainagā jāiepin margrietiņa Gatavojoties vasaras saulgriežu svinēšanai, tirdzniecības centrā Domina Shopping no 21. jūnija līdz 23. jūnijam notiks Līgo svētku meistarklases, kuras vadīs pieredzējušas un zinošas zāļu sievas. Meistarklašu laikā ikvienam būs iespēja iepazīt dažādas Jāņu zāles, apgūt Līgo svētku svinēšanas tradīcijas, kā arī iemācīties pašam nopīt savu Līgo un Jāņu vainagu. Līgo svētku meistarklašu vadītāja, zāļu sieva Vita Rozenberga sniedz vērtīgus padomus par Jāņu zāļu nozīmi, svētku tradīcijām un ticējumiem Līgo svētku laikā.
19.06.2012.

Modes dizainera padomi apģērba izvēlē un kopšanā

Modes dizainera padomi apģērba izvēlē un kopšanā Līdz ar dabas mošanos no ziemas miega, arvien biežāk sāk norisināties dažādi saviesīgi pasākumi. Lai izskatītos žilbinoši un būtu uzmanības centrā, Electrolux audumu kopšanas speciālists un austrāliešu modes dizainers Alekss Perijs (Alex Perry) dalās ar modes un audumu kopšanas padomiem.
28.02.2012.

Kā izvēlēties mājsaimniecības ierīces?

Kā izvēlēties mājsaimniecības ierīces? Lai sadzīves tehnika kalpotu ilgāk un būtu maksimāla piemērota konkrētām vajadzībām, tās izvēlei ir jābūt īpaši apdomātai, apgalvo Electrolux eksperti un iesaka šādos gadījumos vadīties pēc trīs principiem: funkciju atbilstība vajadzībām, energoefektivitāte un pārdomāts dizains. Šāda pieeja palīdzēs ātrāk noorientēties plašajā ierīču sortimentā, ka arī ilgtermiņā ietaupīt līdzekļus ģimenes budžetā.
23.01.2012.

Padomi, kā tikt vaļā no svētku traipiem

Padomi, kā tikt vaļā no svētku traipiem Ir klāt svētku laiks, kad tradicionāli sanākam kopā radu un draugu lokā, lai dalītos šī gada priekos un iecerēs nākamajam gadam. Pirms doties uz svinībām, Electrolux eksperti aicina atcerēties noderīgus padomus, kas neļaus nejaušam sveces vaska vai karstvīna traipamsabojāt svētku noskaņu un iemīļoto apģērbu.
22.12.2011.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV