Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Mācīsimies flirtēt... no vecmāmiņas!

kleoo.lv, 14.08.2009. 09:35

Mūsdienās gandrīz neviens vairs vēstules neraksta, tomēr vecie likumi joprojām ir spēkā: vīrietis mīlestību izrāda un izcīna to, sieviete valdzina, taču savu interesi par vīrieti aktīvi neizrāda — jāļauj darboties vīrieša fantāzijai! Mīlestībā steigties nedrīkst — steiga, tā ir visizplatītākā kļūda. Šī patiesība ir sena kā pasaule, un nav nekāds noslēpums, ka vislabākās zāles pret garlaicību un sarūgtinājumu mīlā ir flirts un koķetēšana. Sāksim ar flirtu.

Māksla būt vājai

Flirts — tā ir vārdiska divcīņa, asprātīgas sa­runas, kuru laikā partnerim tiek darītas zināmas atsevišķas emocijas, domas un apgalvojumi, kas reizēm var arī nemaz neatbilst patiesībai. Flirts liek prast orientēties sarunā, aši reaģēt uz smalku repliku vai pat nemanāmu mājienu. Flirts, tā ir nopietna māksla, kuru jo augsti ciena visās pa­saules kultūrās.

Kādiem tad jābūt flirtā izteiktajiem apgal­vojumiem un domām? Vīrietim patīk būt stip­ram, viņam patīk, ja par viņu sajūsminās, savu­kārt sievietei jābūt maigai un vājai, viņai jārada vīrieti velēšanos sievieti aizstāvēt. Protams, pro­tams, ir arī izņēmumi, bet tie, kā zināms, apstip­rina likumu. Tātad sievietes pamatuzdevums ir flirta gaitā parādīt savas sievišķīgās īpašības un tai pat laikā pamanīties apbrīnot vīrieti. Šāda flir­ta iespaida vīrietis notic, ka tā būs vienmēr, bet, ja pēkšņi izrādās, ka viņam tas ir apnicis, jāpāriet pie flirta nākamās daļas,

Ja vīrietis no laimes piekūst

Kļūstiet vēsa vai pat indīga. Tikai nepārspī­lējiet, lai neizjauktu vīrieša priekšstatu par jums! Lieciet viņam saprast, ka esat aizņemta, varat būt atturīgi pieklājīgi: vai vienaldzīgi noslēgusies sevī.

Pirms īstenot šo paņēmienu, ieteicams pār­domāt, kāda būs jūsu izturēšanās, lai vīrietis jo ātrāk noilgotos pēc aizgājušās laimes. Jums jāzi­na jūsu vīrieša trūkumi un labas īpašības, pretējā gadījuma varai panākt pretēju efektu. Nekādā gadījuma nenonieciniet tas vīrieša īpašības, par kuram vel nesen viņu apbrīnojāt, nemānieties, bet vienkārši noradiet uz tām viņa īpašībām, ku­ras, jūsuprāt, varētu kritizēt. Tomēr atcerieties, ka tiem jābūt sīkumiem — nerunājiet to, ko varbūt vēlāk varētu nožēlot, jo jūsu uzvedība galu galā ir spēle, kuras nolūks nekādā gadījumā nav partneri atgrūst.

Valdzinājuma zinātne

Mūsu vecvecmāmiņu laikā flirts bija īsta zinātne, tam bija savi likumi. Par flirtu tika sarakstīts daudz grāmatu. Pastāvēja vairāki flirta veidi; flirtā svarīgi bija ne tikai vārdi, bet arī žesti un zīmes, piemēram vēstuļpapīra krāsa, markas uzlīmēšanas veids (to varēja līmēt gan nosvē­rušos pa labi, gan pa kreisi, gan otrādi), pat katrs zieds saņemtajā puķu pušķī tika tulkots mīlas valodā.

Tomēr galvenais jautājums ir — kā flirtēšana notika? Izšķīra vairākus flirta posmus: sākum­posms — tā laika ieteica par partneri sajūsminā­ties, atklāt visdažādākās viņa pozitīvās īpašības. Šādi tiek panākta objekta interese par sevi, jo pasaulē taču nav tāda cilvēka, kuram nepatiktu, ka viņu apbrīno.

Otrā posma laikā saruna jāpavērš tā, lai noskaidrotu, kas vīrietim šķiet nozīmīgs un interesants — tas noderēs nākotnē.

Flirta trešā posma laikā, izrādot savu sie­višķību, jārada vīrietī vēlme aizstāvēt un rūpēties par sievieti.

Pirmajā brīdī šķiet, ka šie flirtēšanas paņē­mieni ir krietni vien novecojuši, tomēr, ja tos izmēģināsit, secināsit, ka vīriešu reakcija kopš aizgājušajiem laikiem nemaz nav mainījusies.

Materiāls publicēts sadarbībā ar kleoo.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV