Pirmdiena, 26.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Mētra, Evelīna, Aurēlija;

Aicina piedalīties konkursā "Pārziemo ar stilu!"

uzadi.lv, 21.12.2009. 11:14

Ai, cik patīkami, ja ziemā kājas silda pašas adītas zeķes un cimdi, galvu sedz pašas uzmeistarota cepurīte un saskaņota šalle! Tu jūties ne tikai silti, bet arī lepna. Lepna, jo pati esi kā modes dizainere, kas radījusi neatkārtojamu adījumu - tevis adīto šalli vai cepuri uz ielas nevienam citam neredzēsim!
Aicina piedalīties konkursā "Pārziemo ar stilu!"

„Latvija var lepoties ar senām un pamatīgām daiļamatniecības tradīcijām. Lielākā daļa sieviešu prot adīt un tamborēt, un to arī labprāt dara. Tomēr, mēs gribam aicināt uz rokdarbiem paskatīties no citas puses - kā uz stilīgu un modernu hobiju!" - aicina dzijas un adījumu salona „Hobbywool" saimnieki un portāla Uzadi.lv veidotāji Ieva un Māris Ozoliņi.

Vajadzīgas tikai adatas un dzija, lai radītu modernu un oriģinālu apģērbu vai aksesuāru - adījumu iespējas ir neierobežotas!

Piedalies konkursā!

SievietesPasaule.lv un Uzadi.lv izsludina konkursu tieši Tev!

Piedalīties var gan rokdarbnieces ar pieredzi, gan iesācējas - ikviena! Turklāt tas nebūt nav nekas sarežģīts - Tev tikai jānofotografē kāds no saviem adījumiem.
Adījumam jābūt nofotografētam uz īpašnieka galvas, lai redzam smaidīgo seju! Iespējams, jau esi čakli pastrādājusi un saviem mīļajiem saadījusi dāvanas, bet varbūt tieši šis konkurss Tevi iedvesmos ķerties klāt adīšanai!

Tikai jāņem vērā viena lieta - šoreiz sūtam bildes ar visiem adījumiem, kas der ap galvu - šallēm, cepurēm, ausaiņiem utt.

I Atsūti foto un laimē pilnu grozu ar ekskluzīvu dziju!

Lai piedalītos konkursā un savā īpašumā iegūtu veselu grozu pilnu ar ekskluzīvu dziju un citiem labumiem no salona Hobbywool:

1.Atsūti foto ar pašas adīto cepuri, šalli vai jebko, ko esi adījusi, lai sasildītu vai izrotātu galvu un kaklu. Sūti uz sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu un uzvārdu, kā arī kontaktus (e-pastu, telefona numuru), lai varam ar Tevi veiksmes gadījumā sazināties!

2.Piereģistrējies Uzadi.lv klubiņā.

Foto var sūtīt līdz 15. janvārim. Labākie iesūtītie foto tiks publicēti gan portālā SievietesPasaule.lv, gan portālā Uzadi.lv

Darbus vērtēs profesionāla žūrija, kas noteiks stilīgāko un oriģinālāko darinājumu.

Uzvarētāja tiks paziņota 20.janvārī portālos SievietesPasaule.lv un Uzadi.lv.
 

II Konkurss adītājām ar pieredzi!

Vēlies, lai Tavus adījumus izstāda un tirgo salonā Hobbywool? Piedalies konkursā!

Balvā - iespēja savus adījumus nofotografēt profesionālā fotosesijā, kā arī īpaša pārsteiguma balva no salona Hobbywool.

1.Iegādājies dziju no Hobbywool un uzadi no tās cepuri, šalli vai jebko citu, kas rotās vai sildīs galvu. Esi oriģināla!

2.Atsūti sava adījuma foto uz sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu un uzvārdu, kā arī kontaktus (e-pastu, telefona numuru), lai varam ar Tevi veiksmes gadījumā sazināties!

3.Piereģistrējies Uzadi.lv klubiņā.

Foto vari iesūtīt līdz 15.janvārim. Labākie iesūtītie foto tiks publicēti gan portālā SievietesPasaule.lv, gan portālā Uzadi.lv.

Uzvarētāja tiks paziņota 20. janvārī portālos SievietesPasaule.lv un Uzadi.lv

Foto: gettyimages.com

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV