Pirmdiena, 26.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Mētra, Evelīna, Aurēlija;

SBM rīko radošo „Ho-Ho ielāpu darbnīcu"

Natālija Sujunšalijeva, 11.10.2010. 17:15

Ceturtdien, 21. oktobrī, plkst. 17:00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina visus interesentus uz radošo pēcvēlēšanu „Ho-Ho ielāpu darbnīcu" mākslinieces Diānas Dimzas-Dimmes vadībā.
SBM rīko radošo „Ho-Ho ielāpu darbnīcu"

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja izstādē „Politiskā vēršu cīņa Latvijā" eksponēts daudz satīriskajam mākslas žurnālam „Ho-Ho" zīmētu karikatūru, kurās 20. gs. 20. gadu politiķi un citi sabiedriskie darbinieki attēloti dažādās interesantās un nereti visai ķēmīgās pozās. Māksliniece Diāna Dimza-Dimme piedāvā šos daudzveidīgos cilvēku figūriņu siluetus pārnest uz auduma, lai katrs radošās darbnīcas dalībnieks varētu tos piešūt savam līdzpaņemtajam apģērbam kā ielāpus, kuri ne tikai nosegtu kādus bojājumus, bet arī ar interesantiem akcentiem izdaiļotu šo garderobes sastāvdaļu.

Uz darbnīcu līdzi jāņem kāds apģērba gabals, kam vēlaties piešūt neparastas formas ielāpus. Atnāciet un uzlieciet savu „Ho-Ho" pēcvēlēšanu ielāpu!

Darbnīcas cena: LVL 1,50. Dalībnieku skaits ierobežots! Interesentus lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot pa tālr.: (+371) 67 288800 vai e-pastu Baiba.Vanaga@lnmm.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV