Sestdiena, 24.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Diāna, Dina, Dins;

Novembris „Otrajā elpā"

Otrā Elpa, 26.10.2011. 14:28

Ikviens laipni gaidīts labdarības veikalā „Otrā elpa" uz trim radošām nodarbībām, lietu pārstrādes konkursa noslēgumu un izsoli, kā arī uz Mantu Mītavu.
Novembris „Otrajā elpā"

5. novembrī - Zeķuzaķa darbnīca

Ņemot vērā lielo atsaucību un interesi, Irēnas Lauriņas vadībā šūsim draugu Cimdu duksim. Irēna aicina ņemt līdzi divus pārus zeķes, pogas un citus niekus, kas Tavu Zeķuzaķi padarīs par unikālu. Būs jautri!

12. novembrī – Cimdu rotājumu darbnīca

Kopā ar Aiju Elliņu izrotāsim cimdus un neaizmirsīsim arī par ''mēteļbrošām''. Līdzi jāņem cimdu pāri (obligāti) un dažādus rotājumus (ja vēlies)- mežģīnes, pērlītes, lentītes u.c. Derēs gan vienkrāsaini pirkstaiņi, gan dūraiņi.

Lūdzu rezervē sev vietu nodarbībā laikus, rakstot e-pastu uz elpa@otraelpa.lv, zvanot pa tālr. 67287172 vai arī veikalā uz vietas.
Dalībnieku skaits ir ierobežots!
Nodarbības notiks laikā no 12:00 – 14:00, dalības maksa 2.00 Ls

16. novembrī – „Idejas un knifiņi Ziemassvētku dekorācijām"

Jau otro gadu Alise Tilaka lekcijas veidā piedāvā iepazīties ar iespējām dekorēt adventas vainagus, Ziemassvētku eglītes un veidiem, kā radīt Ziemassvētku noskaņu pašam savām rokām.
Lūdzu rezervē sev vietu nodarbībā laikus, rakstot e-pastu uz elpa@otraelpa.lv, zvanot pa tālr. 67287172 vai arī veikalā uz vietas.
Dalībnieku skaits ir ierobežots!
Nodarbības notiks laikā no 17:00 – 19:00, dalības maksa 2.00 Ls

17. novembrī – Mantu Mītava Nr. 4

Ceturtā „Otrās elpas" Mantu Mītava aicina pārtraukt attiecības ar drēbēm, kuras Tu reti uzvelc. Dod viņām iespēju atrast jaunu īpašnieku. Neliec skumt aizmirstām skapī. Lai iet ielās, priecē pašu un citus!

25. novembrī – Lietu pārstrādes konkursa noslēgums - Izsole

Laikā no 21. līdz 25. novembrim būs iespēja iepazīties un solīt vairāk par konkursa garadarbiem.
Noslēguma pasākumā žūrija – Kristians un Patrīcija Brektes noteikts labākos darbus un svinīgā ceremonijā pasniegs tiem balvas. Savukārt izsoles dalībniekiem būs iespēja saņemt savā īpašumā pārstrādātās preces.

«Otrā Elpa»
Ideju partneru fonds
Marijas iela 13/1, Rīga, LV-1050.
T. 67287172 / 26959591
elpa@otraelpa.lv
www.otraelpa.lv

twitter.com/Otra_elpa
draugiem.lv/Otra elpa
facebook: Otra elpa

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV