Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Ķīpsalā pulcējas pasaules friziermākslas zvaigznes

EasyGet.lv, 30.10.2012. 12:59

Ievērojamu pasaules klases friziermākslas zvaigžņu paraugdemonstrējumi un semināri, aizraujoši šovi un daudzveidīgi konkursi, aktuālākās modes tendences un matu kosmētikas jaunumi – to visu varēs baudīt no 2. līdz 4. novembrim 18. starptautiskajā friziermākslas festivālā (XVIII International Hairstyling Festival 2012), kas ik gadu notiek skaistumkopšanas izstādē „Baltic Beauty", informē BT 1 mediju koordinatore Inese Libere.
Ķīpsalā pulcējas pasaules friziermākslas zvaigznes

Starptautiskais friziermākslas festivāls, ko organizē Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācija, ir nozīmīgs pasākums ikvienam frizierim, kurš vēlas profesionāli pilnveidoties, apgūstot jaunas prasmes meistarklasēs, smeļoties idejas un zināšanas semināros, kā arī apliecināt sevi, piedaloties daudzveidīgos konkursos.

Friziermākslas zvaigznes

Šogad festivālā piedalīsies daudzi ievērojami pasaules klases frizieri, tostarp frizūru modes noteicējs Nīderlandē, kompānijas „Farouk System USA" mākslinieciskais vadītājs Patriks Kale (vairāk www.patrickkalle.com ), pasaules klases meistare, stiliste, Vidal Sasson skolas diplomante Svetlana Černova un pasaules klases treneris kolorists, vadošais kompānijas „Klever" tehnologs kolorists Aleksejs Šubins no Krievijas. Būs arī viens no vadošajiem Milānas frizieriem stilitiem Alekss de Stefano no Itālijas un pieredzējušais Igaunijas frizieru izlases treneris Pjotrs Ivančuks. Plaši pārstāvēti būs arī pašmāju labākie meistari – Georgs Edemskis no salona „Dzintreks", Andris Kačanovskis un Dzintra Oplucāne no „Riga TOP Hair" un daudzi citi. Ievērojamie meistari sniegs gan paraugdemonstrējumus stendos, gan strādās konkursu žūrijā, gan arī dalīsies ar savām zināšanām semināros.

Matu kosmētikas aktualitātes un profesionāļu konsultācijas

Apmeklētāji daudzo izstādes dalībnieku stendos varēs iegūt informāciju par matu kosmētikas aktualitātēm, saņemt profesionāļu konsultācijas un par iepazīšanās cenām iegādāties profesionālo un plaša patēriņa matu kosmētiku. Līdztekus plašajam dāmu matu kosmētikas klāstam būs arī vīriešu matu kopšanai paredzēta kosmētika, tostarp arī eļļas un balzami bārdas kopšanai. Apmeklētāji varēs veikt arī diagnostiku un saņemt speciālistu konsultācijas matu izkrišanas un matu augšanas veicināšanas jautājumos.

Izstādē darbosies īpaša Festivāla frizētava, kurā visas izstādes dienas meistari no dažādiem saloniem apmeklētājiem piedāvās iespēju tikt pie jaunām frizūrām par īpašām svētku cenām.

Profesionālie konkursi

Trīs dienu garumā ikviens interesents varēs iedvesmoties un sekot līdzi daudzveidīgiem frizieru konkursiem – matu krāsošanai un matu pieaudzēšanai, kungu un dāmu frizūru modernu griezumu tapšanai, līgavu, līgavaiņu un vakara frizūru veidošanai un daudzveidīgām fantāziju frizūru tapšanām, kā arī frizūru un kopējā tēla konkursam. „Konkursa darbi ir pamatbāze, uz kuras veidojas patiess profesionālisms, pilnveidojot meistara prasmes, kā rezultātā paaugstinās pakalpojumu kvalitāte salonos," ir pārliecināta Frizieru un kosmetologu asociācijas pārstāve Vija Krūmiņa.

Daudzveidīgi semināri

Semināros, kurus vadīs ievērojamas Latvijas un ārzemju friziermākslas zvaigznes, ikviens interesents varēs uzzināt par aktuālākajiem griezumiem, frizūrām un matu krāsām. 2. novembrī plkst. 15.00 semināru par koloristiku un aktuālajiem matu griezumiem vadīs frizūru modes noteicējs Nīderlandē Patriks Kalē. 2. novembrī plkst. 17.00 notiks seminārs „Dāmu un kungu griezumu tehnikas ar Hair Tattoo", ko vadīs Kristīne Siliņa. Seminārā tiks demonstrētas zīmējuma veidošanas tehnikas, kam pateicoties ir iespējams viegli un vienkārši apvienot klasisko griezumu tehnikas ar Hair Tattoo elementiem. 4. novembrī koloristikas virtuozs Aleksejs Šubins (Krievija) stāstīs par tādu toņu veidošanu , kuru nav krāsu kartē, par nevēlamo toņu neitralizāciju, kā arī par matu krāsošanas kļūdu risinājumiem. Vairāk par konkursiem un semināriem: http://www.bt1.lv/bb/?link=00500000

Kā zināms, no 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā 8. reizi notiks vērienīgākais skaistumkopšanas projekts Baltijā un Skandināvijā – izstāde "Baltic Beauty 2012". Apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem kosmētikas produktiem un aktuālākajām skaistumkopšanas tendencēm, saņemt profesionāļu konsultācijas, kā arī vērot aizraujošas frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku un nagu skaistumkopšanas speciālistu paraugdemonstrējumus un konkursus, iedvesmoties un baudīt skaistuma svētkus. Vairāk: www.bt1.lv/bb

Darba laiks: 2.–3. novembrī no plkst. 11.00 līdz 20.00; 4. novembrī no plkst. 11.00 līdz 19.00

Ieejas biļetes: Pieaugušajiem – Ls 3,50, skolēniem, pensionāriem – Ls 2,50, bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

Foto: Skaistumkopšanas izstāde „Baltic Beauty". Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV