Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Kurā diennakts laikā vislabprātāk mīlējas latvieši?

EasyGet.lv, 14.02.2013. 11:06

Gandrīz puse Latvijas vīriešu un 40% sieviešu atzīst, ka ar savu pašreizējo partneri iepazinušies vēlu vakarā no 18:00 līdz 22:00, savukārt iecienītākais laiks, lai mīlētos, ir laika posmā no 22:00 līdz pusnaktij. Iepazīstoties ar pretējā dzimuma pārstāvi, vīrieši lielāko uzmanību pievērš sievietes sejai, krūtīm un dibenam, savukārt sievietes - vīrieša sejai, acīm un matiem, noskaidrots degvīna Riga Black® Vodka kampaņas "Pilsēta atdzīvojas naktī!" ietvaros.
Kurā diennakts laikā vislabprātāk mīlējas latvieši?

„Patiesi – pētījuma rezultāti apstiprina, ka gan pilsēta, gan tās iedzīvotāji atdzīvojas un kļūst aktīvāki tieši diennakts tumšākajā laikā - naktī," stāsta Riga Black® Vodka zīmola vadītāja Liene Grizāne. "Ikdienas gaitās cilvēkiem nav laika pievērst uzmanību pretējā dzimuma pārstāvjiem, tāpēc biežāk emocionāla un seksuāla rakstura uzvedība novērojama vakarā, kad beidzoties darba dienai, cilvēki dodas atpūsties ar draugiem, paziņām, kā arī satiekas ar pretējā dzimuma pārstāvjiem relaksētākā atmosfērā", stāsta L.Grizāne.

Pienākot diennakts tumšajam laikam, mainās prioritātes abu dzimumu ārējā izskatā - ja dienā svarīgākās lietas vīriešiem šķiet sievietes seja (70%), krūtis (46%) un dibens (41%), tad nakts laikā krūšu nozīmīgums kļūst tikpat svarīgs kā sejas izskats; būtiska papildus uzmanība tiek pievērsta arī sievietes dibena izskatam. Savukārt sievietes dienas laikā vislielāko uzmanību vīriešu ārējā izskatā pievērš sejai (80%), acīm (63%) un matiem (46%), turpretim nakts laikā sieviešu uzmanība visiem iepriekšminētajiem samazinās, par vienu no svarīgākajām ķermeņa daļām kļūstot vīrieša pleciem un krūtīm. Gan sieviešu, gan vīriešu uztverē nakts laikā palielinās arī lūpu izskata nozīmīgums – tās tiek uzlūkotas krietni biežāk.

Lai noskaidrotu, cik aktīvi mīlētāji ir latvieši, Riga Black® Vodka pētījuma dalībniekiem jautāja par iecienītāko laiku, lai mīlētos ar savu partneri. Šajā jautājumā gan sieviešu, gan vīriešu uzskatos valda vienprātība - iecienītākais mīlēšanās laiks (70% respondentu) ir laika posmā no plkst. 22:00 līdz 00:00. Nākamais iecienītākais laiks seko īsi pēc pusnakts. Viszemākā seksuālā aktivitāte novērojama dienvidū no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00 (īpaši iedzīvotājiem vecumā no 40 līdz 50 gadiem).

Kampaņas "Pilsēta atdzīvojas naktī!" ietvaros sabiedrība tiek iepazīstināta ar jaunu, unikālu degvīnu Riga Black® Vodka. Tas ir Rīgas Melnā balzama meistaru radīts izcilas kvalitātes degvīns ar vieglu, tīru un neuzkrītošu garšu. Degvīna filtrēšanai tiek izmantotas ar sudrabu jonizētas ogles un septiņkārtēja filtrācija, tādējādi iegūstot vistīrākās garšas īpašības.

Pētījums veikts 2013. gada janvārī ar mērķi noskaidrot izmaiņas cilvēku paradumos un uzvedībā dienas un nakts laikā. Aptaujā piedalījās 508 respondenti vecumā no 20 līdz 50 gadiem, kas mitinās Rīgā, Pierīgā un Latvijas lielākajās pilsētās.

Foto: Publicitātes foto 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV