Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Iznācis mākslas kalendārs "Vilipsons" 2014.gadam

Easyget.lv, 28.10.2013. 15:15

“Jāņa Rozes apgādā” laidis klajā 2014. gada kalendāru “Vilipsōns”.

Kalendārs ar Aivara Vilipsona mākslas darbu reprodukcijām iznāk jau piekto reizi. Otro reizi tas klajā laists “Jāņa Rozes apgādā”. “Ne vienmēr cilvēkam ir iespēja aiziet uz izstādi un redzēt visus mākslinieku darbus klātienē [..], tādēļ kalendārs kalpo kā līdzeklis, lai iepazīstinātu ar saviem darbiem pēc iespējas plašāku cilvēku loku,” stāsta mākslinieks.

Jaunajā 2014. gada kalendārā atradīsiet arī autora piezīmes un paskaidrojumus par katru no darbiem. “Man ir svarīgi, lai līdz skatītājam nonāk ziņa, ko es ar šo darbu esmu vēlējies pateikt.”

Kalendārā redzamas sešas Aivara Vilipsona gleznas (“Ķirsīc”, “Jaunās kurpes”, “Aufwiedersehen”, “Šaizīte”, “Čaks lasa Majakovski”, “Mūza – tā arī neatnāca”) un seši mākslinieka tēlniecības darbi (“Piktais skuķis”, “Laipa”, “Galwenais naf pupi – bet sircniņa”, “Nif-nifs, Naf-nafs & Nuf-nufs”, “Pašportrec” un “Ratobietis”).

Dizains: Karīna Vasiļevska. Foto: Māris Zemgalietis, Didzis Grodzs

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV