Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Kultūra un māksla » Izrādes bērniem

Maijā Mūzikas namā Daile izrādes visai ģimenei

Maijā Mūzikas namā Daile izrādes visai ģimenei 10. maijā krāšņais multimediālais mūzikls “Burvis no Oza zemes” aicina mazos skatītājus un ģimenes iepazīt iestudējuma varoņu un pasakas tēlu satraucošos piedzīvojumus un sapņu piepildījumus izrādē Mūzikas namā Daile. Savukārt 18. maijā mazie skatītāji aicināti uz izrādi “Baltā kamielēna sapnītis” pēc mongoļu tautas pasaku motīviem.
07.05.2014.

Latvijas Leļļu teātrī - „Maija svētku piedāvājums”

30. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 18:00 visas biļetes uz Latvijas Leļļu teātra maija un jūnija izrādēm būs nopērkamas ar 30% atlaidi.
30.04.2014.

Dirty Deal Teatro ar izrādēm bērniem un jauniešiem viesosies Rēzeknē

Dirty Deal Teatro ar izrādēm bērniem un jauniešiem viesosies Rēzeknē 7. un 8. maijā Latgales vēstniecībā “Gors” viesosies Dirty Deal Teatro, lai gados jaunākajai Rēzeknes publikai piedāvātu izrādes “Kā saule gadījās”, “Baltā grāmata”, “Nāves ēnā”, “Kultūras fantoms”.
24.04.2014.

Leļļu teātrī šonedēļ sezonas pēdējā pirmizrāde

Leļļu teātrī šonedēļ sezonas pēdējā pirmizrāde Latvijas Leļļu teātrī 27. aprīlī plkst. 14:00 Lielajā zālē latviešu trupas iestudējumā pirmizrādi piedzīvos „Slavenais pīlēns Tims”, kas būs šīs sezonas pēdējā pirmizrāde, informē teātra pārstāve Anda Dzenīte.
23.04.2014.

"Pasaka par Gardeguni" ĢIT šosezon pēdējo reizi

Sestdien, 12. aprīlī, plkst.15.00 Ģertrūdes ielas teātrī pēdējoreiz šajā sezonā būs skatāma izrāde visai ģimenei „Pasaka par Gardeguni”, pēc kuras radošo nodarbību vada māksliniece Laimdota Steķe.
11.04.2014.

Burvis no Oza zemes devies pie skatītājiem

Burvis no Oza zemes devies pie skatītājiem Aprīlī un maijā krāšņais multimediālais iestudējums - Valta Pūces un Pētera Brūvera mūzikls visai ģimenei „Burvis no Oza zemes” aicina mazos skatītājus un ģimenes iepazīt pasakas tēlu satraucošos piedzīvojumus un sapņu piepildījumus izrādēs Mūzikas namā Daile.
08.04.2014. | skatīt galeriju foto

Leļļu teātrī top sezonas pēdējais jauniestudējums un valda Lieldienu noskaņa

Latvijas Leļļu teātris gatavojas sezonas pēdējai pirmizrādei „Slavenais pīlēns Tims” latviešu trupas iestudējumā 27. aprīlī plkst. 14:00. Sagaidot to, teātrī arvien vairāk jūtama pavasara elpa - plaukst koku lapas, uzzied krāsainas puķes un teātra Lieldienu zaķis sāk gatavoties olu ripināšanas sacensībām.
03.04.2014.

Bērni ar prieku uzņem Jūrmalas teātra jauno iestudējumu

Bērni ar prieku uzņem Jūrmalas teātra jauno iestudējumu 23. martā Jūrmalas teātrī pirmizrādi piedzīvoja plaši apmeklēta Vizmas Belševicas izrāde bērniem “Patiess stāsts par Čingo Babu, Lielo Gliemezi un Jūras Karaļa bēdām”.
24.03.2014. | skatīt galeriju foto

Izrāde ģimenēm “Ziemas māja” būs skatāma Rīgā un citās Eiropas pilsētās

Izrāde ģimenēm “Ziemas māja” būs skatāma Rīgā un citās Eiropas pilsētās Radošās apvienības Nomadi aizkustinošā izrāde ģimenēm “Ziemas māja” pavasarī būs skatāma Rīgā, bet sezonas noslēgumā - Berlīnē, Briselē un Luksemburgā.
20.03.2014.

Brīvdienās bērni bez maksas aicināti noskatīties muzikālā leļļu teātra izrādes

Nedēļas nogalē, 15. un 16. martā, tirdzniecības centrā Domina Shopping bezmaksas talantu attīstības programmas Kidding ietvaros norisināsies Teātra festivāls, kura laikā bērniem būs iespēja vērot Rīgas Jauniešu Leļļu teātra „I-ā” izrādes „Pasaka par pelēko vilku un cāli” un „Aikāsāp un viņa draugi”, kā arī pašiem pagatavot roku lelles radošajā meistardarbnīcā.
12.03.2014.

Leļļu teātrī top marionešu izrāde vismazākajiem - „Trīs sivēntiņi un vilks”

Leļļu teātrī top marionešu izrāde vismazākajiem - „Trīs sivēntiņi un vilks” 15. martā plkst. 14:00 Latvijas Leļļu teātra Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvos izrāde vismazākajiem „Trīs sivēntiņu”, atklājot trīs jautro brālīšu piedzīvojumus neierastā, bet mīlīgā veidolā.
03.03.2014.

Valmieras teātrī top izrāde bērniem

6. martā Valmieras teātra Apaļajā zālē pirmizrādi piedzīvos ungāru dramaturga Ģulas Urbana luga „Visām pelēm garšo siers”, ko iestudējis režisors Felikss Deičs.
27.02.2014.

Maksa un Morica piedzīvojumi Leļļu teātrī inscenēti piekto reizi

Maksa un Morica piedzīvojumi Leļļu teātrī inscenēti piekto reizi Delveri Makss un Morics Leļļu teātra jauniestudējumā ir pieauguši un kļuvuši nedaudz prātīgāki
26.02.2014. | skatīt galeriju foto

Leļļu teātris sāk biļešu tirdzniecību uz izrādēm martā

Latvijas Leļļu teātris sācis biļešu iepriekšpārdošanu uz marta izrādēm, tostarp uz trīs pirmizrādēm.
14.01.2014.

Pasaku opera bērniem „Lolitas brīnumputns” operstudijas Figaro iestudējumā

Ieskandinot komponista Jāņa Kalniņa 110. jubilejas gadu, operstudija Figaro aicina mazos un lielos operas žanra cienītājus uz izrādi „Lolitas brīnumputns” pirmdien, 6. janvārī, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē.
02.01.2014.

Dirty Deal Teatro janvārī piedāvā izrādes bērniem 1

Dirty Deal Teatro janvārī piedāvā izrādes bērniem Janvārī Dirty Deal Teatro piedāvā trīs izrādes dažāda vecuma bērniem un jauniešiem - “Kā saule gadījās”, “Baltā grāmata” un “Ziemas māja”.
02.01.2014.

Latvijas Leļļu teātris rīkos gadumijas biļešu akciju

Leļļu teātris, sagaidot Jauno gadu, vēlas iepriecināt bērnus un viņu vecākus - 28. decembrī tiks rīkota akcija - no plkst. 10:00 līdz 17:00 visas biļetes uz janvāra izrādēm tiks piedāvātas tikai par 5 LVL.
27.12.2013.

Kultūras un atpūtas centrā „Imanta” notiks deju koncertuzvedums bērniem

21. decembrī plkst. 12.00 kultūras un atpūtas centrā „Imanta” notiks deju koncertuzvedums bērniem „Burtu spēlītes Ziemassvētkos”.
13.12.2013.

Mazos skatītājus iepriecina izrāde “Baltā grāmata”

Mazos skatītājus iepriecina izrāde “Baltā grāmata” Dirty Deal Teatro repertuāru papildina izrāde 1. līdz 4. klašu skolēniem un viņu vecākiem pēc J.Jaunsudrabiņa darba motīviem
09.12.2013. | skatīt galeriju foto

„Saulīte un sniega cilvēciņi” Leļļu teātrī – pēc 30 gadu pārtraukuma

„Saulīte un sniega cilvēciņi” Leļļu teātrī – pēc 30 gadu pārtraukuma Jau šonedēļ, 7. decembrī, bērni tiks iepriecināti ar ziemas pasakas „Saulīte un sniega cilvēciņi” pirmizrādi gan latviešu, gan krievu trupas izpildījumā.
03.12.2013.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV