Trešdiena, 06.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs;

Brīvdienās bērni bez maksas aicināti noskatīties muzikālā leļļu teātra izrādes

Easyget.lv, 12.03.2014. 09:35

Nedēļas nogalē, 15. un 16. martā, tirdzniecības centrā Domina Shopping bezmaksas talantu attīstības programmas Kidding ietvaros norisināsies Teātra festivāls, kura laikā bērniem būs iespēja vērot Rīgas Jauniešu Leļļu teātra „I-ā” izrādes „Pasaka par pelēko vilku un cāli” un „Aikāsāp un viņa draugi”, kā arī pašiem pagatavot roku lelles radošajā meistardarbnīcā.

Pasākuma laikā no plkst. 12:00 līdz 17:00 apmeklētājus priecēs arī Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” iestudētie priekšnesumi, kā arī ikvienam būs iespēja piedalīties improvizācijas izrādes veidošanā un Lego Duplo konstruktoru meistardarbnīcā. Tāpat ikviens dalībnieks tiks aicināts izmēģināt spēkus konstruktoru turnīrā, kā arī pašiem mazākiem apmeklētājiem būs iespēja apgleznojot sejas.

„Brīvdienās, vērojot leļļu teātra izrādes, bērniem būs iespēja izdzīvot pilnu emociju gammu – smieklus, prieku, satraukumu, kā arī dusmas. Tādējādi caur izrādes varoņu piedzīvojumiem tiek ne tikai bagātināta jauniešu iztēle, bet arī apgūti vispārēji dzīves un sabiedrības pamatprincipi. Turklāt dažādas uzvedības formas tiek aizgūtas arī vienam no otra, ja sāk smieties viens – pēc brīža smejas visa zāle. Tādejādi bērni iegūst zināšanas par to kā otrs cilvēks reaģē uz noteiktām darbībām un situācijām,” izrādi aicina vērot Ainārs Jocis, Rīgas Jauniešu Leļļu teātra „I-ā” direktors.

Talantu attīstības programmu Kidding tirdzniecības centrs Domina Shopping īsteno jau piekto gadu. Tā mērķis ir nodrošināt bērniem un jauniešiem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, apgūt jaunas prasmes un motivēt tos nākotnes sasniegumiem. Visi pasākumi programmas ietvaros pieejami bez maksas.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV