Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Jaunumi Latvijas jaunatklāšanas raidījumā TE!

Easyget.lv, 08.04.2014. 11:01

10. aprīļa raidījumā TE!: naudas reinkarnācija Liepājā, tūrisma tests Rūjienā, LV labākie pastnieki no Vērgales, stikla māksla Rīgā

10. aprīlī LTV 1 plkst. 21:15 Latvijas jaunatklāšanas raidījumā TE! Māris Olte dosies uz Liepāju, lai izsekotu naudas reinkarnācijai. Liepājas amatniecības mājā kopā ar ekspertiem no Ventspils viņš pētīs, kā no latiem un santīmiem cilvēki darina pavisam jaunas lietas.

Pauls Timrots raidījumā testēs tūrismu Rūjienā, bet Gustavs Terzens un Marta Selecka satiks Latvijas labākos pastniekus – vīru un sievu no Vērgales, kuri kopā par pastniekiem strādā jau daudzus gadus.

Māra Kampernova ar TE! Rīgā visiem parādīs, kas "lācītīm vēderā" jeb Brīvības pieminekļa interjeru. Viņai plānā arī demonstrēt galvaspilsētā atrodamus dažādus stikla mākslas darbus. Viens no galvenajiem apskates objektiem būs Rīgas Doma topošā vitrāža, kas ir spilgts laikmetīgās domāšanas un 21. gadsimta tehnoloģisko iespēju paraugs.

TE! komanda veicina Latvijas apceļošanu visās gada sezonās un apzina vietējās vērtības, vietas, notikumus un cilvēkus. Raidījumu TE! veido VFS Films sadarbībā LTV, Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). TE! atbalsta Laima, Latvijas Pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūru, Latvijas Valsts meži un Volvo.

Raidījumu LTV 1 ekrānos var redzēt katru ceturtdienu plkst. 21:15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā plkst. 11:00. Visas raidījuma epizodes varēs skatīties arī VFS Films mājas lapā http://vfs.lv/.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV