Piektdiena, 01.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ilgvars, Ivars;

Maijā Mākslas akadēmijā norisināsies „Pagalma svētki”

Easyget.lv, 15.04.2014. 14:26

Otro gadu Latvijas Mākslas akadēmija atver pagalmu pozitīvajiem un radošajiem „Pagalma svētkiem”.
Maijā Mākslas akadēmijā norisināsies „Pagalma svētki”

Šogad svētki ir arī „Rīga 2014” – Eiropas kultūras galvaspilsētas – notikums. Trīs mākslas augstskolu – Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas – sadarbības rezultātā apmeklētājiem 24. maijā tiks piedāvātas dažādas meistardarbnīcas, improvizēti priekšnesumi un koncerti, kā arī ekskursijas.

Darbnīcas sniegs gan ieskatu mākslas un dizaina radīšanā, gan piedāvās viesiem kļūt par daļu no radošā procesa un pašu rokām izveidot kādu līdzi paņemamu atmiņu. Ekskursijās būs unikāla iespēja iepazīt Latvijas Mākslas akadēmijas ēku ne tikai kā pievilcīgu arhitektūras pieminekli, bet arī nokļūt tās gaiteņos un darbnīcās, kurās tiek strādāts ikdienā. Savukārt Latvijas Mākslas akadēmijas studentu mākslas un dizaina darbu tirdziņā varēs iegādāties un izvērtēt jauno mākslinieku veikumu, bet plenērā – zaļajā zonā ap Mākslas akadēmiju – būs iespējams klātienē vērot darbu tapšanu.

Pagalma svētki norisināsies 24. maijā no plkst. 12.00 līdz 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas teritorijā Kalpaka bulvārī 13, notikumiem koncentrējoties ēkas iekšpagalmā un tuvākajā apkārtnē. Svētkus rīko un vada mākslas augstskolu studenti. Tajos piedalīties aicināts ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis.

Dalība visās svētku aktivitātēs ir bez maksas.

Informācija par svētkiem pieejama arī sociālajos tīklos:
Facebook – facebook.com/pagalmasvetki
Twitter – twitter.com/pagalmasvetki

Foto: LMA Pagalma svētki pirms gada. Foto no Latvijas Mākslas akadēmijas Studentu pašpārvaldes arhīva

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV