Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Latvijā un pasaulē » Konkursi

Aicina balsot par konkursa „Iesaisties" labāko video reklāmas klipu

Aicina balsot par konkursa „Iesaisties" labāko video reklāmas klipu Noslēdzies Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātais Vislatvijas video reklāmas konkurss jauniešiem „Iesaisties", kas tika organizēts Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011 (EBDG 2011) ietvaros, informē 2C Korporatīvās komunikācijas projektu vadītāja Maija Lazdiņa. Konkursa žūrija ir saņēmusi 59 jauniešu izveidotus video reklāmas sižetus par brīvprātīgā darba tematiku, kas tagad uzsāks cīņu par galveno balvu.
04.11.2011.

Pagarināta pieteikšanās Vislatvijas konkursam „Darīsim Latviju skaistāku!"

Pagarināta pieteikšanās Vislatvijas konkursam „Darīsim Latviju skaistāku!" 2011. gads Eiropas Savienībā ir izsludināts par Eiropas Brīvprātīgā darba gadu, tāpēc Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā atbalsta projektu „Darīsim Latviju skaistāku!". Tas tiek īstenots kā skolēniem paredzēts konkurss, kam darbu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 20. novembrim, informē Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Preses un informācijas nodaļa.
31.10.2011.

Otro gadu aicina pieteikties konkursā jaunu mediju projektu attīstībai

Rīgas ekonomikas augstskolas Mediju studiju centrs ar Sorosa fonda – Latvija (SFL) atbalstu jau otro gadu pēc kārtas izsludina pieteikšanos projektu konkursam „Jaunie mediji". Projektu konkursa mērķis ir veicināt analītiska satura veidošanu internetā un atbalstīt mediju mobilo tehnoloģiju platformu izmantošanu.
27.09.2011.

Atzīmējot Starptautisko jaunatnes dienu, aicina jauniešus piedalīties video reklāmas konkursā „Iesaisties"

Šogad Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011 ietvaros Izglītības un zinātnes ministrija, atzīmējot Starptautisko jaunatnes dienu, izsludina video reklāmas konkursu Latvijas jauniešiem „Iesaisties". Uzvarētājs balvā saņems jaudīgu portatīvo datoru no Lattelecom.
12.08.2011.

Izsludināts Vislatvijas konkurss „Darīsim Latviju skaistāku!"

2011. gads Eiropas Savienībā ir izsludināts par Eiropas Brīvprātīgā darba gadu, tāpēc Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā atbalsta projektu „Darīsim Latviju skaistāku!". Tas tiks īstenots kā skolēniem paredzēts konkurss un ilgs līdz novembrim.
05.05.2011.

Apbalvo Eiropas gada (2010) „Žurnālistu balvas" uzvarētājus Latvijā

Apbalvo Eiropas gada (2010) „Žurnālistu balvas" uzvarētājus Latvijā Piektdien, 14.janvārī, Eiropas gada (2010) Žurnālistu konkursa balvu saņēma uzvarētājas Latvijā – Ieva Puķe (Diena) un Diāna Spinu (TV5). Eiropas Komisijas rīkotā konkursa nacionālie uzvārētāji visā Eiropā balvā saņēma dāvanu karti 800 EUR vērtībā.
17.01.2011.

LabieDarbi.lv izsludina projektu pieteikumu konkursu 2011. gadam

Interneta vides labdarības projekts LabieDarbi.lv izsludina projektu pieteikumu konkursu 2011.gadam. Tā mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu indivīdu un organizāciju projektiem, kas orientēti uz izaugsmi un attīstību, tādējādi veicinot izglītības, zinātnes, kultūras, mākslas un sporta attīstību Latvijā kopumā.
13.01.2011.

Pagarināta pieteikšanās ZZ Stipendiju konkursam

Līdz ar lielo pieteikumu skaitu un daudzajiem lūgumiem pagarināt pieteikšanās termiņu ZZ Stipendiju konkursam, tas tiek pagarināts līdz 9.oktobrim. ZZ Stipendiju konkursā var piedalīties jaunieši no visas Latvijas vecumā līdz 21 gadam. Jaunie talanti tiks vērtēti foto, video, mūzikas, sporta, dizaina un mākslas kategorijās. Profesionāla žūrija izvērtēs labākos, kuri saņems vienreizēju stipendiju 1000 latu apmērā sava talanta attīstīšanai.
30.09.2010.

Piedalies konkursā „Esmu īsts – nesmēķēju!" un iedvesmo pārējos būt ikdienā brīviem no tabakas dūmiem un kaitējuma

Rīgas domes Labklājības departaments projekta „ACCESS – pieejas stratēģijas smēķēšanas pārtraukšanai Eiropā" ietvaros rīko akciju – konkursu jauniešiem „Esmu īsts – nesmēķēju!" Akcijas norise ir mājas lapā www.narcomania.lv, kurā ir iespēja pieteikties divām konkursa aktivitātēm: foto stāstu konkurss un smēķēšanas pārtraukšanas akcija. Foto stāstu ietvaros katram ir iespēja atsūtīt 3 – 5 fotogrāfijas ar stāstu līdz 400 vārdiem, kas kopā veido stāstu ar devīzi „Esmu īsts – nesmēķēju". Savukārt smēķēšanas pārtraukšanas akcijā ir iespēja pieteikties jauniešiem no 15 līdz 19 gadiem, kuri ir gatavi pārtraukt savu smēķēšanu un iknedēļas dienasgrāmatas ietvaros aprakstīt par savām sekmēm un panākumiem. Akcijas mērķis ir ļaut sabiedrībai aizdomāties par dzīvi brīvu no tabakas dūmiem un tās kaitējuma, kā arī iedvesmot pārtraukt, neatsākt vai neuzsākt smēķēšanu.
27.09.2010.

Izsludina konkursu Baltijas valstu vidusskolēniem

Līdz 30. septembrim jebkurš vidusskolēns, kam interesē uzņēmējdarbība un ekonomika, var pieteikties Baltijas valstu līmeņa konkursam Junior Peak Time, kuru organizē Rīgas Ekonomikas (REA) augstskolas studenti. Konkursa ietvaros vistalantīgākie skolēni apgūs izglītojošu, ar uzņēmējdarbību un ekonomiku saistītu mācību materiālu un pēc tam jaunās zināšanas pielietos praktiski, tādējādi paplašinot savu redzesloku biznesa pasaulē.
15.09.2010.

Digitālājā un interneta vidē darbojošos profesionāļus aicina pieteikties konkursā

Digitālājā un interneta vidē darbojošos profesionāļus aicina pieteikties konkursā Vēl tikai trīs dienas jaunie radošie interneta un e-mediju profesionāļi var iesniegt pieteikumu Britu padomes un Sorosa fonda - Latvija izsludinātajam starptautiskajam konkursam International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010.
08.09.2010.

Vēl nedēļu jaunie interaktīvās un digitālās nozares uzņēmēji var pieteikties Britu padomes starptautiskajā konkursā

Vēl nedēļu jaunie interaktīvās nozares uzņēmēji var pieteikties Britu padomes un Sorosa fonda - Latvija izsludinātajam starptautiskajam konkursam International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010.
03.09.2010.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina video konkursu "Esi neformāls"

Lai veicinātu jauniešu līdzdalību un izpratni par Eiropas Savienības neformālās izglītības programmu "Jaunatne darbībā" v/a "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" (JSPA) ir izsludinājusi video konkursu "Esi neformāls", kurā jaunieši tiek aicināti iemūžināt savu neformālās izglītības pieredzi.
06.07.2010.

Sākas pieteikšanās Baltic PR Awards 2010

Šodien, 24. martā, ir uzsākta pieteikumu pieņemšana Baltijas valstīs nozīmīgākajam sabiedrisko attiecību konkursam „Baltic PR Awards 2010”. Konkurss norisināsies jau piekto gadu, to organizē  Latvijas sabiedrisko attiecību kompāniju asociācija sadarbībā profesionāļu asociācijām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.  Sabiedrisko attiecību nozares svarīgākā gada notikuma Baltijas valstīs centra statusu arī šogad saglabā Rīga.
24.03.2010.

Izsludina pieteikšanos uz radošo uzdevumu spēlēm „Mākoņstūmēji 2009”

Izsludina pieteikšanos uz radošo uzdevumu spēlēm „Mākoņstūmēji 2009” Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” aicina 5. – 8. klašu skolēnus pieteikties radošo uzdevumu komandu spēlēm „Mākoņstūmēji 2009”.
24.11.2009.

ES meklē jaunas žurnālistikas zvaigznes

Eiropas Komisijas Paplašināšanās ģenerāldirektorāts ir uzsācis konkursu „Eiropas Jauno žurnālistu balva 2010” (EYJA). Konkursā jau trešo gadu apbalvos labākos Eiropas jaunos žurnālistus, kas savā darbā pievērsušies ES paplašināšanās atspoguļojumam.
09.11.2009.

„Latvijas dzelzceļa” piedzīvojumu spēlei „Dzelzs ceļotāji” nedēļas laikā pieteikušies vairāk nekā 10 000 cilvēku

Latvijas dzelzceļa 90 gadu jubilejas mēneša ietvaros sadarbībā ar portālu draugiem.lv norisinās spēle „Dzelzs ceļotāji”, kuras dalībniekiem – četru cilvēku komandām – ar vilcienu vai citu transporta līdzekli jāapceļo 24 dzelzceļa stacijas visā Latvijā, jānofotografējas un jāievieto komandas fotoattēli portāla spēles sadaļā. Spēlei, kas aizsākās 8. jūlijā, pirmās pusstundas laikā bija piereģistrējušās sešdesmit komandas, bet nedēļas laikā kopējais spēlētāju skaits pieauga līdz pat 10 382 cilvēkiem, kuri kopā izveidojuši 6274 komandas.
15.07.2009.

Noskaidrots Eiropas jauno žurnālistu konkursa Latvijas uzvarētājs

Nacionālās žūrijas ir izvēlējušās Eiropas jauno žurnālistu balvas ieguvēju no katras dalībvalsts. Šajā konkursā varēja piedalīties 35 Eiropas valstu jaunie žurnālisti vecumā no 17 līdz 35 gadiem. Konkursa beigu termiņš bija 2009. gada 31. maijs. Konkurss orientējās gan uz radio, gan drukātajiem medijiem, un tā mērķis bija mudināt jaunos eiropiešus pārdomāt un paust savu viedokli par Eiropas Savienības paplašināšanās politiku, kā arī parādīt savu žurnālistu talantu.
14.07.2009.

Piedalies konkursā „Vasaras Tops” un laimē garšīgo saldējumu „Loto”

Piedalies konkursā „Vasaras Tops” un laimē garšīgo saldējumu „Loto” Sākot ar 6. jūliju, uzmanīgi seko līdzi European Hit Radio (104,3) programmai un klausies konkursa „Vasaras Tops” dienas uzdevumu! Apmeklē mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļu Konkursi un reģistrē savu atbildi! Konkursa noslēgumā 2 uzvarētājiem tiks vesela kaste saldējuma „Loto”, kā arī pludmales dvielis no konkursa sadarbības partnera – Valmieras saldējuma „Loto”!
10.07.2009.

LU Studentu padome pagarina pieteikšanos Zinātnisko projektu konkursam

Latvijas Universitātes (LU) Studentu padome ir pagarinājusi pieteikšanās laiku Zinātnisko projektu konkursam līdz 1.jūlijam. Konkursa mērķis ir studentu iniciatīvas un akadēmiskās izaugsmes veicināšana.
24.06.2009.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV