Sestdiena, 24.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Diāna, Dina, Dins;

Vecāku atbalsta grupa KKM aicina apmeklēt Labdarības Tirdziņu

Rita Lazare, 24.11.2010. 13:13

12. decembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Transporta un sakaru institūta TSI galvenajā hallē (Lomonosova 1) notiks piektais labdarības tirdziņš. Tirdziņā tiks piedāvāti dažādi rokdarbi.
Vecāku atbalsta grupa KKM aicina apmeklēt Labdarības Tirdziņu

Kas ir Ziemassvētki? Sniega gurkstēšana, piparkūku smarža, zelta bumbiņas uz eglītes un spīdošas bērnu acis, gaidot dāvanas. Burzma universālveikalos, suvenīru meklēšana, īpašas receptes un jautras Ziemassvētku melodijas no visām malām. Un vēl Ziemassvētki ir iespēja visai ģimenei sapulcēties kopā pie svētku galda, un nav svarīgi, vai tas ir klāts bagātīgi vai pieticīgi, jo šādos brīžos ir svarīgāka ģimeniskuma un vienotības sajūta. Bērnu namu audzēkņiem tādas iespējas nav. Tāpēc arī gaišie Ziemassvētki viņiem ir ar rūgtuma piegaršu. Bet tik ļoti gribas ticēt brīnumam...

Labdarības tirdziņš sniedz katram no mums ne tikai iespēju iegādāties labu dāvanu sev un tuviniekiem, bet arī iespēju dāvināt bērnu nama audzēkņiem mazliet prieka, dalīt ar viņiem dvēseles siltumu un mīlestību. No pārdošanas iegūtie līdzekļi tiks iztērēti, lai iegādātos dāvanas bērnu nama „Sprīdītis" (Jūrmala) audzēkņiem un veiktu nelielu telpu remontu. Tirdziņā tiks piedāvāti autoru rokdarbi no KKM Kluba meistarēm – rotaslietas, adītas mantas, sveces, konfekšu pušķi, atklātnes, rotaļlietas un daudz kas cits.

Nāciet paši, stāstiet saviem draugiem un paziņām, kopā mēs spēsim uzdāvināt bērniem svētkus un padarīt šo pasauli labāku!

Par kkm.lv

Kopš 2005. gada strādā Sabiedrības interneta portāls kkm.lv, kur jaunie vecāki var saņemt konsultācijas sakarā ar krūts barošanu, kā arī saņemt atbildes uz daudziem citiem jautājumiem saistībā ar bērnu audzināšanu. 2006. gada augustā tika oficiāli reģistrēta Vecāku atbalsta grupa KKM, un uz doto brīdi strādā divas kluba filiāles pēc adresēm K.Barona ielā 134, 1.stāvs un Kurzemes prospektā 15, 1.st. Klubā notiek semināri saistībā ar bērnu audzināšanu, rokdarbu meistarklases un tml. Smalkāku informāciju Jūs atradīsiet KKM kluba mājas lapā www.kkm.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV