Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Latvijas Kultūras koledža aicina apmeklēt „Mazo Holivudu" izglītības izstādē „Skola 2011"

Līva Vīgante, 25.02.2011. 15:49

No 3. līdz 6. martam Latvijas Kultūras koledža aicina apmeklēt „Mazo Holivudu" izglītības izstādē „Skola 2011". Šogad LKK stendā darbosies „zvaigznes" – radošie un entuziasma pilnie koledžas studenti, kuri visus interesantus iepazīstinās ar jaunākajām studiju programmām, iestājpārbaudījumiem un uzņemšanas noteikumiem 2011./2012. studiju gadam.
Latvijas Kultūras koledža aicina apmeklēt „Mazo Holivudu" izglītības izstādē „Skola 2011"

Latvijas Kultūras koledža ir kā atspēriens un platforma „lielajai Holivudai", lielajai kultūras darba videi. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja iejusties „Mazās Holivudas" uzņemšanas laukumā, iepazīt radošo gaisotni, uzzināt jau esošo studentu pieredzi un iespaidus, aprunāties ar „lielajiem režisoriem" – pasniedzējiem un sajust sevī to radošo dzirksti, lai par savu nākotnes atspērienu izvēlētos Latvijas Kultūras koledžu.

Šogad papildus jau tradicionālajām studiju programmām, Latvijas Kultūras koledža piedāvās jaunu specializāciju - Kultūras menedžeris ar specializāciju mediju producēšanā. Jaunā specializācija paredz sagatavot kultūras menedžerus, kas spētu profesionāli darboties mediju producēšanas jomā, realizēt radošus projektus televīzijā, radio, virtuālajā vidē un mazbudžeta filmu producēšanā.

Ar informāciju par studiju iespējām Latvijas Kultūras koledžā 2011./2012. studiju gadā var iepazīties LKK mājas lapā www.kulturaskoledza.lv sadaļā „Studiju iespējas".

Zvaigznes dzimst koledžā! Uz tikšanos!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV