Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Rīt sāksies pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām 12.klašu abiturientiem

Laine Dobulāne, 28.02.2011. 10:21

No 1. līdz 21.martam 12.klases abiturientiem, topošajiem Latvijas Universitātes (LU) studentiem, iespējams pieteikties LU Fonda stipendiju programmai „Ceļamaize 2011 un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija", aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv.
Rīt sāksies pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām 12.klašu abiturientiem

Latvijā ir ļoti daudz perspektīvu un zinātkāru jauniešu, kuri nevar atļauties studēt LU, ja viņiem nav papildu finansiālā atbalsta – ar mecenātu palīdzību, īpaši pateicoties mecenātes Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs (1860-1943) devumam, LU Fonds spēj piepildīt jauniešu vēlmi izglītoties, veicināt savu un mūsu valsts izaugsmi.

Stipendija paredzēta sabiedriski aktīviem un motivētiem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts, skaidra nākotnes vīzija un labas sekmes mācībās. Stipendijas apjoms ir 1500 lati, ko var izmantot gan mācību maksas, gan ikdienas tēriņu segšanai (dzīvošanas izdevumiem un sevis intelektuālai pilnveidei).

Lai pieteiktos stipendijai, līdz 21.martam mājas lapā www.fonds.lv jāizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, noteikta parauga CV, jāpievieno 11.klases liecība (jāieskenē) un rekomendācija no vidusskolas direktora vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja (jāieskenē), rekomendācija no pašvaldības sociālā darbinieka (jāieskenē); izziņa no sociālā dienesta, kas apliecina ģimenes kopējo ienākumu līmeni vai apgrūtināto sociālo stāvokli (jāieskenē) un citi dokumenti, kas varētu palīdzēt iegūt stipendiju.

Pieteikumus no 24.marta līdz 7.aprīlim izvērtēs komisija neklātienē, uz otrās kārtas intervijām ar komisiju klātienē tiks aicināti labākie pretendenti (no 11.aprīļa līdz 6.maijam). Stipendiāti 2011./2012.akadēmiskajam gadam būs zināmi 16.maijā.

„Ceļamaize 2010" un M.M.V.Petkevičs stipendijas ieguvēji aicina: „Piesakies stipendijai mājas lapā www.fonds.lv un esi viens no laimīgajiem, kas studijām LU saka „Jā"!"

Par LU Fondu

Nodibinājums LU Fonds darbojas kopš 2004.gada un ir respektabla mecenātisma organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un ar izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem. LU Fonds sadarbībā ar partneriem realizē mācību vides uzlabošanas projektus un rekonstrukcijas un materiāli tehniskās bāzes uzlabošanas projektus.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV