Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Iespēja apgūt pedagoga kvalifikāciju Latvijas Universitātē

Inese Pelnēna, 14.04.2011. 17:39

Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē no 18. aprīļa līdz 6. maijam notiek pieteikšanās LU studiju programmas „Skolotājs" Eiropas Sociālā fonda projekta finansētajām studiju vietām.

Latvijas Universitāte (LU) īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu „Inovatīva un praksē balstīta pedagogu izglītības ieguve un mentoru profesionālā pilnveide" vienošanās Nr.2010/0096/1DP/ 1.2.1.2.3./09/IPIA/VIAA/001. Projekta mērķis ir veicināt vispārējās izglītības pedagogu kompetenču attīstību un pilnveidi, izstrādājot un īstenojot inovatīvu, elastīgu pedagogu izglītības programmu, kā arī attīstot un nostiprinot mentordarbību kā pedagogu izglītošanas un profesionālās pilnveides formu.

Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „Skolotājs" dod iespēju apgūt pedagoga kvalifikāciju skolā strādājošiem skolotājiem ar dažādu zinātņu bakalaura izglītību, bez pedagoģiskās kvalifikācijas un skolotājiem ar pedagoģisko izglītību, kas vēlas iegūt papildu kvalifikāciju. Pieteikšanās LU studiju programmas „Skolotājs" ESF projekta finansētajām studiju vietām no 18. aprīļa līdz 6. maijam notiks septiņu dažādu mācību priekšmetu skolotāju kvalifikāciju apguvei:

* Vidējās izglītības matemātikas skolotājs,
* Vidējās izglītības fizikas skolotājs,*
* Vidējās izglītības bioloģijas skolotājs,*
* Vidējās izglītības ķīmijas skolotājs,*
* Ģeogrāfijas un pamatizglītības dabaszinību skolotājs,*
* Vidējās izglītības informātikas un programmēšanas pamatu skolotājs,
* Vēstures skolotājs.

*Papildu iespēja apgūt dabaszinību skolotāja kvalifikāciju.

Plašāka informācija par pieteikšanos un uzņemšanas nosacījumiem programmā „Skolotājs" www.skolotajuizglitiba.lu.lv

Informācija par uzņemšanu LU www.gribustudent.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV