Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Zināmi Latvijas Universitātes rektora amata pretendenti

LU Preses centrs, 15.04.2011. 16:31

25. maijā Latvijas Universitātes Satversmes sapulce ievēlēs nākamo Latvijas Universitātes rektoru. Uz rektora amatu pretendē profesors Mārcis Auziņš un profesore Inta Brikše.

Prof. Intu Brikši rektora amatam izvirza Latvijas Universitātes Studentu padome un Sociālo zinātņu fakultāte. Prof. Mārci Auziņu rektora amatam izvirza Ķīmijas fakultāte, Teoloģijas fakultāte, Medicīnas fakultāte, LU Matemātikas un informātikas institūts, Fizikas un matemātikas fakultāte, Ekonomikas un vadības fakultāte, LU Fizikas institūts un LU Cietvielu fizikas institūts.

Līdz šī gada 21.aprīļa plkst. 12.00 rektora amata pretendentiem LU Senāta sekretariātā jāiesniedz LU vadības programmas un CV, kas 21.aprīļa laikā tiks publicēti LU portālā http://www.lu.lv/velesanas/.

Rektoru Satversmes sapulce ievēl uz četriem gadiem. Rektora vēlēšanas notiek aizklātās balsošanas kārtībā. Par ievēlētu rektora amatā atzīstams pretendents, kurš saņēmis vairāk par pusi balsu no to Universitātes Satversmes sapulces dalībnieku skaita, kas piedalījušies vēlēšanās.

Plašāku informāciju par Latvijas Universitātes rektora vēlēšanām var atrast internetā http://www.lu.lv/velesanas/.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV