Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

LU Sociālo zinātņu fakultāti šogad absolvēs 344 studenti

Kristīne Dalmatova, 27.06.2011. 15:04

Otrdien, 28. jūnijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) izlaidumi bakalaura un maģistra studiju programmās.

Diplomus saņems 344 studenti, no tiem 132 Komunikācijas zinātnes, 53 Politikas zinātnes, 27 Socioloģijas un 25 Informācijas pārvaldības bakalaura diplomus, 24 absolventi saņems Sociālā darba profesionālās 4-gadīgās studiju programmas diplomus, maģistra diplomus saņems 12 Bibliotēkzinātnes un informācijas, 24 Komunikācijas zinātnes, 26 Politikas zinātnes un 10 Socioloģijas programmu beidzēji, kā arī 11 Sociālā darba profesionālās 2-gadīgās studiju programmas absolventi.

Fakultāte īpaši lepojas ar tiem 9 studentiem, kuri ieguvuši diplomus ar izcilību:
Lita Juberte, Komunikācijas zinātnes bakalaura studiju programmas absolvente;
Kristīne Vībane, Socioloģijas bakalaura studiju programmas absolvente;
Rita Dzvinko, Bibliotēkzinātnes un informācijas maģistra studiju programmas absolvente;
Līva Brice, Komunikācijas zinātnes maģistra studiju programmas absolvente;
Liliāna Ozoliņa, Komunikācijas zinātnes maģistra studiju programmas absolvente;
Aigars Runčis, Komunikācijas zinātnes maģistra studiju programmas absolvents;
Inese Grumolte, Politikas zinātnes maģistra studiju programmas absolvente;
Agnese Lāce, Politikas zinātnes maģistra studiju programmas absolvente;
Jūlija Ponomarjova, Socioloģijas maģistra studiju programmas absolvente.

Par LU SZF

Fakultāte dibināta 2000. gadā un jau 2008. gadā atzīta par vienu no LU pirmā piecinieka fakultātēm. Šobrīd fakultātē mācās gandrīz 2000 studentu, pasniedz 57 profesori, asociētie profesori, docenti un lektori, strādā 12 pētnieki un lasa lekcijas aptuveni 20 vieslektori. Ikvienas studiju nodaļas lekcijas notiek labiekārtotās lekciju telpās. Lielajās auditorijās pieejami projektori un datortehnika, kas nodrošina kvalitatīvu lekciju tehnisko nodrošinājumu, ērtu uztveri un mācību kvalitāti. Fakultāte arī aktīvi sadarbojas un ir noslēgusi sadarbības līgumus ar 64 ārvalstu augstskolām, kuru ietvaros ap 30 studentiem ik semestri ir iespējas gūt jaunas zināšanas un pieredzi citās augstskolās.

LU SZF un LU Sociālo un politisko pētījumu institūts nodrošina augstas kvalitātes studijas un pētniecību modernā vidē progresīviem un domājošiem studēt gribētājiem.

LU SZF Izlaidumu grafiks (http://szf.lu.lv/lat/fakultate/aktualitates/izlaidumi-1/)

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV