Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Labdarības Nakts sēņošanas čempionāts – ar Robertu Gobziņu un Iļģiem

Dārta Treija, 07.09.2011. 14:22

Šo piektdien, 9.septembrī, Salacgrīvas pusē no plkst. 19:30 Pasaules Dabas Fonds aicina uz labdarības Nakts sēņošanas čempionātu. Pasākuma mērķis ir sajust un izbaudīt dabas burvību naktī, būt kopā un sniegt atbalstu dabas aizsardzībā. Pasākumu vadīs ilggadējais Pasaules Dabas Fonda draugs un atbalstītājs Roberts Gobziņš un par dalībnieku jautru noskaņojumu un dančiem rūpēsies Iļģi un citi mūziķi.
Labdarības Nakts sēņošanas čempionāts – ar Robertu Gobziņu un Iļģiem

Nakts sēņošanas čempionāts ir Pasaules Dabas Fonda organizēts labdarības pasākums, lai piesaistītu līdzekļus dabas aizsardzībai, tādēļ viesi ir lūgti pirms pasākuma iegādāties sēņošanas licenci. Kaut arī nosaukums „čempionāts" vedina domāt par nopietnām sacensībām ar sēņu svēršanu un mērīšanu, tā tomēr nav – nozīmīgākie kritēriji ir komandas izvēlētie sēņošanas kostīmi, attieksme, bet pāri tam visam svarīgākais ir laba laika pavadīšana kopā.

Pasākumā tiek gaidīts ikviens, kurš ir vai vēlas kļūt par dabas draugu! Mīļi gaidīti arī visi Pasaules Dabas Fonda individuālie un korporatīvie atbalstītāji un sadarbības partneri. Sēņotāji tiek aicināti ierasties tērpos, kas šogad noformējami atbilstoši tēmai Meža simboli. Sēņu lasīšana notiek tumsā visām komandām kopējā iezīmētā poligonā. Sēņu lasīšanas ilgums ir 1,5 stundas. Līdzi nepieciešama svilpe, koka grozs un kabatas lukturītis, bet galvenais – labs noskaņojums.

Šogad Nakts sēņošanas lielie draugi ir Madara Cosmetics un Hercogiste Eko Projekts, bet pasākuma atbalstītāji būs visi dalībnieki, kuri iegādāsies sēņošanas licenci. Sēņošanas licence atbalstītājiem maksā piecus latus, individuālajiem dalībniekiem desmit latus, bet uzņēmumiem 95 latus plus latu par katru dalībnieku. Cenā ir iekļautas arī gardas vakariņas. Vairāk informācijas par pasākuma ideju un norisi, naktsmītnēm un iespējamajām atlaidēm www.pdf.lv vai zvanot pa tel. 67505640.

Par Pasaules Dabas Fondu

Pasaules Dabas Fonds ir WWF asociētais partneris un viena no lielākajām vides aizsardzības organizācijām Latvijā. Tās mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu, dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu.

Lai kļūtu par Pasaules Dabas Fonda atbalstītāju un piedalītos dabas aizsardzībā arī ikdienā, interesentiem jāaizpilda anketa, kas atrodama Fonda mājas lapā – www.pdf.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV