Svētdiena, 03.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Evija, Raita, Jogita;

Mārtiņdienas tirdziņš Kalnciema kvartālā

EasyGet.lv, 07.11.2011. 11:27

Sestdien, 12. novembrī, plkst. 11.00-17.00 Kalnciema kvartālā notiks Mārtiņdienas zemnieku un amatnieku tirdziņš, informē Una Meiberga. Ar dažādiem gardumiem un izklaidēm visai ģimenei tiks svinētas rudens beigas un ziemas sākums. Būs zosis, pīles, cāļi, gaiļi, aukstās gaļas, pīrāgi un citi Mārtiņdienas galdam raksturīgi ēdieni. Tirdziņā būs atradami arī interesantus adījumus, somas, plates, grāmatas, rotaļlietas, mājlietas un citas lietas. Darbosies vairākas āra kafejnīcas ar Mārtiņdienas ēdieniem un karuselis. Par muzikālo noformējumu rūpēsies Latvijas Radio.
Mārtiņdienas tirdziņš Kalnciema kvartālā

Plkst. 12.00-13.30 - Paula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Koncerts notiks Kalnciema kvartāla sadarbības projekta ar Rīgas mūzikas un mākslas skolām ietvaros. Projektu atbalsta Rīgas dome.

Plkst. 14.00-16.00 - Vides filmu studijas dokumentālo filmu seansi.

Plkst. 12.00-15.00 - rūķu meistarošanas darbnīca maziem un lieliem. Kalnciema kvartālā no 26. novembra būs skatāmas teātra izrādes bērniem „Rūķu stāsti" (režisors Varis Klausītājs, mūziķi Laima Jansone vai Mārtiņš Zilberts). Bērni ir aicināti papildināt rūķu pulku ar kādu savu draugu.

No 12. novembra izstāžu mājā skatāma rūpnīcas „Sarkanā zvaigzne" mopēdu kolekcijas izstāde. Kolekcija ir veidota vairāku gadu garumā un sastāv no vairāk kā 30 mopēdiem, starp kuriem ir Rīga 1, Rīga 2.126 (koka mini), Gauja, Rīga 3, 4, 5 un citi. Mopēdi ir oriģināli, kolekcijas eksemplāriem pat nav bijusi nepieciešama restaurācija. Mopēdi ražoti sākot no 1961. gada, rūpnīca tika slēgta 1998. gadā.

Nākamais tirdziņš notiks 26. novembrī.

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV