Sestdiena, 24.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Diāna, Dina, Dins;

Liepājas Universitātē norisināsies "Sesijas Ābece" un "Bibliotēkas nakts"

EasyGet.lv, 30.11.2011. 10:58

7. decembrī Liepājas Universitātes Studentu padome organizē divus pasākumus vienā - Sesijas Ābeci un Bibliotēkas nakti, informē LiepU Studentu Padomes Akadēmiskā virziena vadītāja Linda Brūdere. Pasākumu mērķis ir veiksmīgi sagatavot studentus gaidāmajai ziemas sesijai, kas Liepājas Universitātē norisināsies no 2012. gada 2. līdz 29. janvārim.

"Sesijas Ābece" norisināsies LiepU Aktu zālē (4.stāvā). Pasākums iesāksies plkst. 14.00 ar informatīvo lekciju "Sesija - kas tas par zvēru? Un ko tas ēd?". Lekciju vadīs Studentu Padomes priekšsēdētājs Agnis Timermanis un Akadēmiskā virziena vadītāja Linda Brūdere aicinās uz atklātu diskusiju un informēs par gaidāmās sesijas norisi.

No plkst. 15.00 229.auditorijā norisināsies lekcija "Stresa pārvarēšanas un sevis motivēšanas iespējas", ko vadīs LiepU lektore Ērika Gintere. Lekcijā tiks pievērsta uzmanība stresa mazināšanai dažādās dzīves situācijās, kā arī sevis motivēšana, lai paveiktu ieplānoto.

Naktī no 7. uz 8. decembri Liepājas Universitātes bibliotēka studentiem piedāvās iespēju pirms sesijas izmantot visus bibliotēkas resursus. Studentiem ir atļauts ņemt līdzi guļammaisus un pārtiku. Studentu padome aicina ierasties bibliotēkā un atrast sev ērtāko vietu studijām līdz plkst. 22:00, uzrādot derīgu LiepU studentu apliecību. Nakts studēšana ilgs līdz nākamā rīta plkst. 08.00, taču mājup varēs doties arī ātrāk.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV