Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Radio NABA raidījumā „Zinātnes vārdā" runās par teoloģiju un kristietību

EasyGet.lv, 05.12.2011. 13:22 | komentāri (1)

Otrdien, 6. decembrī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes (LU) radio NABA (93,1 FM) raidījumā "Zinātnes vārdā" viesosies LU Teoloģijas fakultātes docents un Rīgas reformātu brāļu draudzes un anglikāņu draudzes mācītājs Juris Cālītis, informē LU Preses centrs.
Radio NABA raidījumā „Zinātnes vārdā" runās par teoloģiju un kristietību

J.Cālītis dzimis Rīgā 1939. gadā, 2. pasaules kara beigās kopā ar ģimeni nonācis Rietumeiropā, studējis psiholoģiju, filozofiju un teoloģiju, ordinēts 1966. gadā Vašingtonā (ASV), mācītāja darbu veicis ASV, Kanādā un Karību salās. Kopš 80. gadu beigām braucis uz Latviju lasīt lekcijas Luteriskajā seminārā, 1995. gadā pārcēlies uz Latviju. Anglikāņu draudzes un Reformātu Brāļu draudzes mācītājs, 2005. gada beigās izslēgts no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas. LU Teoloģijas fakultātes Sistemātiskās un praktiskās teoloģijas katedras vadītājs.

6.decembra paidījuma „Zinātnes vārdā" temats būs teoloģijas zinātne un baznīcas Latvijā.

Raidījumu šoreiz vadīs Anna Platpīre un Jānis Daugavietis.

„Zinātnes vārdā" Radio NABA ēterā skan katru otro otrdienu un iepazīstina klausītājus ar Latvijas zinātnieku pētījumiem, eksperimentiem un jaunatklājumiem. Raidījumā tiek iztaujāti zinātnieki par viņu akadēmisko un praktisko ikdienu – lekciju sagatavošanu un pasniegšanu, studentu darbu vadīšanu, sadarbību ar valsts institūcijām vai privātajiem partneriem. „Zinātnes vārdā" ļauj uzzināt, ar ko nodarbojas dažādu nozaru Latvijas zinātnieki, mēģinot runāt par zinātnieku darbu, sasniegumiem un grūtībām visiem saprotamā un aizraujošā veidā.

Papildu informācija:
Radio NABA: http://www.radionaba.lv
E-pasts: zinatnesvarda@radionaba.lv
Raidījuma arhīvs: http://www.mixcloud.com/tag/zinatnes-varda

Foto: Juris Cālītis. Foto (c) Latvijas Universitātes Preses centrs

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV