Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Radio NABA raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies pētnieks Armands Vīgants

EasyGet.lv, 14.02.2012. 12:48

Šodien, 14. februārī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes (LU) radio NABA (93,1 FM) raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies LU Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūta vadošais pētnieks Armands Vīgants, informē LU Preses centrs.

Šoreiz raidījumā tiks runāts par alkoholu, kā tas tiek veidots un iegūts, par baktērijām Zymomonas mobilis, kas producē metanolu un polifruktānus. Tāpat tiks skarti ar LU Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūtu saistīti jautājumi.

Raidījums šoreiz vadīs Jānis Daugavietis un Anna Platpīre.

Raidījums „Zinātnes vārdā" Radio NABA ēterā skan katru otro otrdienu un iepazīstina klausītājus ar Latvijas zinātnieku pētījumiem, eksperimentiem un jaunatklājumiem. Raidījumā tiek iztaujāti zinātnieki par viņu akadēmisko un praktisko ikdienu – lekciju sagatavošanu un pasniegšanu, studentu darbu vadīšanu, sadarbību ar valsts institūcijām vai privātajiem partneriem. „Zinātnes vārdā" ļauj uzzināt, ar ko nodarbojas dažādu nozaru Latvijas zinātnieki, mēģinot runāt par zinātnieku darbu, sasniegumiem un grūtībām visiem saprotamā un aizraujošā veidā.

Radio NABA: http://www.radionaba.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV