Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Sāksies pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām 12. klašu abiturientiem

EasyGet.lv, 15.02.2012. 11:59

No 1. līdz 23. martam 12. klases abiturientiem, topošajiem Latvijas Universitātes (LU) studentiem, būs iespējams pieteikties LU Fonda stipendiju programmai „Ceļamaize 2012" un „M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija", aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv, informē LU Fonda komunikācijas speciāliste Jeļena Poļakova.
Sāksies pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām 12. klašu abiturientiem

Latvijā ir ļoti daudz perspektīvu un zinātkāru jauniešu, kuri nevar atļauties studēt LU, ja viņiem nav papildu finansiālā atbalsta – ar mecenātu palīdzību, īpaši pateicoties mecenātes Minnas Matildes Vilhelmīnes Petkevičs (1860-1943) devumam, LU Fonds spēj piepildīt jauniešu vēlmi izglītoties, veicināt savu un mūsu valsts izaugsmi.

Stipendija paredzēta sabiedriski aktīviem un motivētiem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts, skaidra nākotnes vīzija un labas sekmes mācībās. Stipendijas apjoms ir 1500 lati, ko var izmantot gan mācību maksas, gan ikdienas tēriņu segšanai (dzīvošanas izdevumiem un sevis intelektuālai pilnveidei).

„LU Fonda piešķirtā stipendija ir sniegusi atbalstu ne tikai materiāli (viss nepieciešamais studijām, kā arī dzīvošanas izdevumi), bet ir bijusi arī stimuls tiekties uz iespējami augstāko," stāsta 2011./2012. ak.gada M.M.V. Petkevičs piemiņas stipendijas stipendiāte Agita Vernere.

Lai pieteiktos stipendijai, līdz 23. martam mājas lapā www.fonds.lv jāizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, noteikta parauga CV, jāpievieno 11. klases liecība (jāieskenē) un 12. klases 1. semestra liecība (jāieskenē), rekomendācija no vidusskolas direktora vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja (jāieskenē), rekomendācija no pašvaldības sociālā darbinieka (jāieskenē); izziņa no sociālā dienesta, kas apliecina ģimenes kopējo ienākumu līmeni vai apgrūtināto sociālo stāvokli (jāieskenē) un citi dokumenti, kas varētu palīdzēt iegūt stipendiju.

Pieteikumus no 27. marta līdz 10. aprīlim izvērtēs komisija neklātienē, uz otrās kārtas intervijām ar komisiju klātienē tiks aicināti labākie pretendenti (no 16. aprīļa līdz 3. maijam). Stipendiāti 2012./2013. akadēmiskajam gadam būs zināmi 14. maijā.

Par LU Fondu

Nodibinājums LU Fonds darbojas kopš 2004. gada un ir respektabla mecenātisma organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un ar izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem. LU Fonds sadarbībā ar partneriem realizē mācību vides uzlabošanas projektus un rekonstrukcijas un materiāli tehniskās bāzes uzlabošanas projektus.

Papildu informācija: www.fonds.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV