Trešdiena, 06.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs;

Sāk tirgot Rīgas sabiedriskā transporta maršruta shēmu

EasyGet.lv, 13.03.2012. 13:16

No šodienas, 13. marta, Rīgas Tūrisma informācijas centrā (TIC) Rātslaukumā var iegādāties rīdzinieka Vitālija Bariševa izstrādāto Rīgas sabiedriskā transporta maršruta shēmu, informē īgas Tūrisma Attīstības Biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Guna Caune. Rīgas sabiedriskā transporta maršruta shēmas pirmā tirāža ir 1000 eksemplāru un pārdošanas cena – 1,10 lati. Rīgas sabiedriskā transporta maršruta shēma izstrādāta latviešu, krievu un angļu valodā. Rīgas TIC Rātslaukumā ir pirmā vieta Rīgā, kur to var iegādāties.
Sāk tirgot Rīgas sabiedriskā transporta maršruta shēmu

"Ņemot vērā jautājumus, kurus Rīgas tūrisma informācijas centros uzdod gan ārvalstu tūristi, gan citi galvaspilsētas viesi, esam gandarīti, ka turpmāk konsultanti varēs ieteikt maršrutu shēmu, kurā apkopoti gan maršruti un pieturas, gan nakts transports un svarīgākā informācija par e-talonu. Mēs pastāvīgi pilnveidojam Rīgas TIC sniegto pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Tagad papildus e-talona tirdzniecībai varēsim kā pirmie piedāvāt arī Rīgas sabiedriskā transporta maršrutu shēmu," stāsta Sabīne Markus, Rīgas TIC vadītāja.

"Ideja par Rīgas sabiedriskā transporta shēmas izveidi man radās pirms vairākiem gadiem, jo man patīk dažādi transporta shēmu un informācijas attēlošanas risinājumi un Rīgai šādas shēmas vēl nebija. To gatavot sāku pirms gada, veltot šim darbam brīvos brīžus vakaros un brīvdienās. Lai gan vienkāršāk būtu bijis veidot atsevišķu shēmu katram transporta veidam, tas nebūtu ērti gala lietotājam. Tāpēc shematiski un skrupulozi strādāju, lai risinājums būtu visaptveroša un funkcionāla Rīgas sabiedriskā transporta maršruta shēma. Spriežot pēc pozitīvajām atsauksmēm, tas ir izdevies," piebilst Rīgas sabiedriskā transporta maršrutu shēmas autors Vitālijs Bariševs.

Vitālijs Bariševs vienuviet pārskatāmi attēlojis visus 81 Rīgas sabiedriskā transporta maršrutu, no kuriem 53 ir autobusu maršruti, 19 – trolejbusu un deviņi tramvaju maršruti, virzienus un 1870 pieturvietas. Rīgas sabiedriskā transportu maršrutu shēmā ietverti arī 9 nakts autobusu maršruti. Tā ir guvusi labas atsauksmes sociālajos tīklos.

Rīgas TIC strādā septiņas dienas nedēļā, arī svētku dienās. Rīgas TIC Rātslaukumā tūrisma nesezonā (oktobris – aprīlis) ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 18.00.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV