Ceturtdiena, 28.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Sergejs, Svetlana, Lana;

Liepājas universitāte aicina uz Zinātnes un radošuma nedēļu

EasyGet.lv, 15.03.2012. 11:50

Liepājas Universitāte (LiepU) no 19. līdz 24. martam rīko tradicionālo Zinātnes un radošuma nedēļu, kuras laikā notiks visdažādākās aktivitātes gan LiepU studentiem un mācībspēkiem, gan jebkuram interesentam, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Pirmdien, 19. martā, notiks pirmā Zinātnes un radošuma nedēļas nodarbība "Radoša nodarbība par radošumu", kur visi interesenti varēs uzzināt, ko radošums nozīmē, kādēļ tā nozīme mūsdienās palielinās un kā attīstīt savu radošumu. Nodarbību vadīs LiepU lektors Atis Egliņš - Eglītis.

No 19. līdz 25. martam Liepājas Universitātes ēkās Kuršu ielā 20 un Kūrmājas prospektā 13 notiks mākslas jomas studentu radošo darbu izstāde, savukārt no 19. līdz 24. martam LiepU bibliotēkā, Lielā ielā 14, notiks izstāde "Biblioterapija: grāmatu spēks".

20., 21. un 22. martā interesentiem būs iespējama klausīties vieslektores Andrea Menn (Jādes Lietišķo zinātņu universitāte) lekcijas par starpkultūru komunikāciju. 20. un 21. martā vieslektors Robert Güecker (Offenburgas Universitāte) klātesošos iepazīstinās ar pieeju mācību procesa izstrādei, izmantojot tehnoloģiskās iespējas.

20. martā plkst. 17.30 visi tiek aicināti uz Kustību svētkiem, kuros studiju programmas "Sporta un deju skolotājs" studenti sniegs dažādus aizraujošus priekšnesumus. Pasākumā piedalīsies arī LiepU Tautas deju kolektīvs "Banga" un Netradicionālo deju studija "Arabeska".

LiepU Socioloģisko pētījuma centrs (SPC) zinātnes un radošo izpausmju ieskices dienā piedāvās dažādas interaktīvas prezentācijas un SPC lietišķo pētījumu darbu un grāmatu izstādi. Pēcpusdienā, plkst. 16.00, Kūrmājas prospektā 13 notiks "Radošuma pēcpusdiena Kūrmājā: studentu literārie lasījumi un radošās izpausmes", bet plkst. 19.00 Kuršu ielā 20 LRS Liepājas nodaļas vadītāja Sandra Vensko ar lekciju "Radošā industrija" atklās radošuma nakti Kuršu ielā, kuras laikā varēs aplūkot studentu darbu izstādi un piedalīties radošajās darbnīcas.

Ceturtdiena, 22.marts, būs veltīta bakalauru un maģistru studiju programmu studentu zinātniskajiem lasījumiem. Dienas noslēgumā LiepU Kurzemes Humanitārais institūts organizē semināru "Lauka pētījumu pieredze Liepājas Universitātē: dialektoloģijas un folkloras ekspedīcijas".

Pasākumiem bagāta būs arī piektdiena, 23. marts, kad turpināsies studentu zinātniskie lasījumi un notiks LiepU Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes (PSDF) rīkotā diskusija "Kopīgie izaicinājumi jaunatnes politikas stiprināšanā". Diskusijā piedalīsies LiepU PSDF docētāji, profesionālās maģistra studiju programmas "Karjeras konsultants" studenti, Daugavpils Universitātes profesionālās maģistra studiju programmas "Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists" studenti un docētāji, kā arī Liepājas pilsētas Domes pārstāvji. Diskusijā laipni aicināts ikviens interesents.

Ar detalizētu Zinātnes un radošuma nedēļas programmu ir iespējams iepazīties Liepājas Universitātes mājas lapā: www.liepu.lv.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV