Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Tuvojas Atvērto durvju dienas Latvijas Mākslas akadēmijā

EasyGet.lv, 10.04.2012. 09:27

No 21. aprīļa līdz 26. aprīlim Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies ikgadējās Atvērto durvju dienas. To laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt ko vairāk par studijām Mākslas akadēmijā, iestājpārbaudījumiem, katras nodaļas un apakšnozares darba specifiku, vakara sagatavošanas kursu programmu un citiem saistošiem jautājumiem, informē Mākslas akadēmijas komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Kurpniece.
Tuvojas Atvērto durvju dienas Latvijas Mākslas akadēmijā

Atvērto durvju dienu programma tiks atklāta 21. aprīlī, kad Mākslas akadēmijas otrā stāva vestibilā noritēs prezentācijas, kuru laikā Akadēmijas vadība, katedru vadītāji un pasniedzēji iepazīstinās klātesošos ar studiju iespējām, iestājpārbaudījumiem un vakara sagatavošanas kursiem.

Pasākumu programma turpināsies dienās no 23. aprīļa līdz 26. aprīlim, kad uz katru no Mākslas akadēmijas apakšnozarēm tiks rīkotas īpašas ekskursijas, kuru gaitā būs iespējams iepazīt tuvāk konkrētas apakšnozares un apskatīt studentu darbus. Ekskursijas vadīs kompetenti gidi, kuru pavadībā būs iespēja aplūkot apakšnozaru telpas un kurus ekskursanti varēs iztaujāt par studijām Mākslas akadēmijā.

Lai piedalītos Atvērto durvju dienās, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa, kas līdz 19. aprīlim jānosūta uz e-pasta adresi egita.kurpniece@lma.lv.

Detalizēta informācija par Atvērto durvju dienu programmu, kā arī pieteikuma anketa atrodama Mākslas akadēmijas mājas lapā www.lma.lv.

Atvērto durvju dienu norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvāris 13, Rīga.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV