Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Radio NABA raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies LU rektors un fiziķis Mārcis Auziņš

EasyGet.lv, 21.05.2012. 10:11

Otrdien, 22. maijā, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Radio NABA (93,1 FM) raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies Latvijas Universitātes rektors, LU Fizikas un matemātikas fakultātes profesors Dr. habil. phys. Mārcis Auziņš, infor mē LU Preses centrs.
Radio NABA raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies LU rektors un fiziķis Mārcis Auziņš

Raidījuma viesis profesors Dr. habil.phys. Mārcis Auziņš stāstīs par aizraujošo savā pētniecības nozarē, kā arī par savu akadēmisko ikdienu un Latvijas lielākās augstskolas vadīšanu.

Šoreiz raidījumu „Zinātnes vārdā" vadīs Ilze Dimanta un Anna Platpīre.

Raidījums „Zinātnes vārdā" Radio NABA ēterā skan katru otro otrdienu un iepazīstina
klausītājus ar Latvijas zinātnieku pētījumiem, eksperimentiem un jaunatklājumiem. Raidījumā tiek iztaujāti zinātnieki par viņu akadēmisko un praktisko ikdienu – lekciju sagatavošanu un pasniegšanu, studentu darbu vadīšanu, sadarbību ar valsts institūcijām vai privātajiem partneriem. „Zinātnes vārdā" ļauj uzzināt, ar ko nodarbojas dažādu nozaru Latvijas zinātnieki, mēģinot runāt par zinātnieku darbu, sasniegumiem un grūtībām visiem saprotamā un aizraujošā veidā.

Ar raidījuma „Zinātnes vārdā" vadītājiem var sazināties, adresējot savus jautājumus uz raidījuma e-pastu zinatnesvarda@radionaba.lv.

Raidījuma audio arhīvs: http://www.mixcloud.com/tag/zinatnes-varda.

Radio NABA: http://www.radionaba.lv.

Foto: Latvijas Universitātes rektors, LU Fizikas un matemātikas fakultātes profesors Dr. habil. phys. Mārcis Auziņš. Foto (c) Toms Grīnbergs

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV