Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Centrāltirgū noslēgusies ielīgošana sambas un disko ritmos

EasyGet.lv, 22.06.2012. 13:44

22. jūnijā, sagaidot Līgo svētkus, Centrāltirgū notika līdz šim nebijusi ielīgošana. Neparastajā ielīgošanas pasākumā savas labākās dziesmas dziedāja televīzijas šova „OKartes Skatuve" dalībnieki Kašers un Marta, aizrautīgu atraktivitāti demonstrēja karnevāla ritmos muzicējošā apvienība „Samba de Riga" ar velotriku meistaru Jāni, svētku noskaņojumu bītboksa stilā uzjundīja grupa PER, informē RPAS "Rīgas Centrāltirgus" mārketinga un komunikāciju vadītājs Ivars Jakovels. Ritmiskais un līdz šim vērienīgākais Centrāltirgus ielīgošanas pasākums izskanēja amatnieku un mājražotāju tirdziņa ietvaros, kas Latvijas lielākajā tirgus placī norisinās līdz 23. jūnijam, bet Vidzemes tirgū līdz 22. jūnijam.
Centrāltirgū noslēgusies ielīgošana sambas un disko ritmos

Par svētku noskaņu Centrāltirgū 22. jūnijā rūpējās jaunie dziedātāji Kašers un Marta ar labākajām „OKartes Skatuves" dziesmām. Savukārt karnevāla ritmos muzicējošā apvienība „Samba de Riga" un greentriāla meistars Jānis devās aizraujošā svētku gājienā pa tirgus vēsturiskajiem paviljoniem un āra teritoriju, netradicionāli aplīgojot tirgotājus un pircējus. Ielīgošanas koncerta ar jaunām un jau klausītāju iemīļotām dziesmām latviešu, krievu un angļu valodā uzstājās ritmiskā bītboksa grupa PER, bet koncertu noslēdza Kašera un Martas īpašā dziesma ikvienam koncerta skatītājam.

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību „Latvijas Pilsoniskas sabiedrības atbalsta centrs" Centrāltirgus Nēģu laukumā organizēja dažādas aktivitātes saistībā ar zivju un jūras produktu nozīmi uzturā. Pie īpašās žurnāla „Māja" recepšu sienas ikvienam bija iespēja iepazīstināt un ieintriģēt citus ar savu iecienīto zivs vai jūras produktu recepti un balvā saņemt žurnāla „Māja" pusgada abonementu. Ikviens klātesošais varēja izvērtēt savus ēšanas paradumus kopā ar uztura speciālistu. Azartiskajiem Centrāltirgus apmeklētājiem bija sagatavota orientēšanās spēle „Zivju paviljons", aicinot labāk iepazīt ne vien jūras, bet arī upju un ezeru produktus. Visbeidzot, pie Rīgas domes Labklājības departamenta telts bija iespējams nobaudīt īstu uz ugunskura gatavotu zivju zupu, kopā ar labas garšas konsultantu Kasparu Vendeli mācīties gatavot veselīgus ēdienus no zivs un jūras produktiem, kā arī piedalīties Latvijā ražotu sieru degustācijā, nosakot titula „Jāņu siers 2012" ieguvēju.

Savukārt Centrāltirgus Sakņu paviljonā bija iekārtots Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūta stends, kurā bija iespējams degustēt institūtā izgudrotos un no Latvijas izejvielām ražotos unikālos produktus, kā arī saņemt institūta vadošo darbinieku konsultācijas par veselīga uztura, skaistumkopšanas un citiem jautājumiem. Daudzi interesenti apmeklēja arī profesora Dmitrija Babarikina minilekcijas par enerģijas dzērieniem, kakao un šokolādes ietekmi uz veselību, kā arī uzzināja daudz jauna par sarkano biešu ietekmi uz veselību.

Visā Līgo svētku pasākuma laikā tika izspēlēta Līgo svētku viktorīna, kuras ietvaros zinošākie tiks pie Līgo dāvanām – siera, kvasa un alus.

Foto: Samba de Riga un greentriāla meistars Jānis uzstājas ielīgošanas pasākumā Centrāltirgū. Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV