Sestdiena, 02.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Sniedze, Meta;

Rīgas Zooloģiskajā dārzā sāksies Ziemas naktis

EasyGet.lv, 13.12.2012. 09:38

Rīgas Zooloģiskais dārzs sadarbībā ar „Uzziņu dienestu 1188" no 14. decembra līdz 27. janvārim aicina apmeklēt Ziemas naktis, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Dienas tumšajās stundās ikviens varēs iepazīt un vērot dzīvnieku noslēpumaino pasauli, no plkst. 16.00 līdz 19.00 par ieejas biļeti kasē samaksājot tikai vienu latu (auto novietošana stāvlaukumā maksās divus latus).
Rīgas Zooloģiskajā dārzā sāksies Ziemas naktis

Zoodārza naksnīgo burvību apmeklētāji varēs baudīt līdz plkst. 21.00, bet iekštelpu ekspozīcijas: Flamingu māja, Lauku sēta, Nīlzirgu māja, Žirafu māja, Tropu māja, Terārijs, Akvārijs būs atvērtas līdz plkst. 20.30. Rīgas Zooloģiskais dārzs būs tradicionāli izrotāts Ziemassvētku noskaņās. Zoodārza centrā degs varens ugunskurs, karstu tēju piedāvās vairākas kafejnīcas. Lai pastaiga nesagādātu vilšanos, apmeklētājus lūdzam izvēlēties laika apstākļiem un aktīvai pastaigai piemērotu apģērbu un apavus.

Zinātkārajiem apmeklētājiem būs iespēja doties Ziemas nakts ekskursijā gida pavadībā. Interesentus un klausīties gribētājus aicinām savlaicīgi pieteikties, jo gidu skaits ir ierobežots. Ekskursijas sākums: plkst. 16.00 un 18.00. Ekskursijas ilgums: 1,5 - 2 stundas, grupas lielums līdz 30 personām, cena gida pakalpojumam ir 30 lati. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 67518669 vai e-pastu: info@rigazoo.lv.

Izgaismotajās zoodārza alejās un takās ik pēc pagrieziena atklāsies arvien jauni un jauni patīkami pārsteigumi. Tikai jāapbruņojas ar pacietību, labu omu un pozitīvām domām, lai ļautos dzīvnieku vērošanai gan Mēness, gan mākslīgajā apgaismojumā, ar neviltotu izbrīnu klausītos degunragputnu dobjajā dūdošanā un, pārsteigumā galvu atliekuši, uzlūkotu pāvu bariņa savdabīgi ierīkoto „guļamistabu" augstu priežu zaros. Arī ziemā zoodārzā dzimst mazuļi un ikviens ar prieku un mīļumu var aplūkot pasaulē mazāko pērtiķīšu pundurkalitriksu pusaudzi Terārijā vai galago jeb bušbebiju pirmdzimto Tropu mājā. Kāds noteikti būs pirmais, kurš ieraudzīs amizanto Moluku kakadu cālēnu lūkojamies no dobuma un daudzi noteikti pamanīs pelikānu būvētās ligzdas un rūpes par izdētajām olām.

Papildus informācija: Zooloģiskā dārza informācijas dienests, tālr.: 67518669; Māris Lielkalns, mob.: 26334154

Foto: Rīgas Zooloģiskais dārzs. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV