Trešdiena, 06.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs;

Vecmīlgrāvī ar vērienu svinēs Sniega un ledus svētkus 2013

EasyGet.lv, 24.01.2013. 11:50

Svētdien, 27. janvārī, Vecmīlgrāvja attīstības biedrība un Rīgas brīvosta aicina visus Vecmīlgrāvja iedzīvotājus, kā arī rīdziniekus un galvaspilsētas viesus uz pirmajiem „Sniega un ledus svētkiem". Ziemas vidus Vecmīlgrāvī tiks atzīmēts ar dejām sniegā, dziesmām, ledus skulptūru veidošanu un dažādām sportiskām aktivitātēm, informē svētku rīkotāji.

Rīgas 31.vidusskolas stadionā (Skuju ielā 11) jau no plkst. 11.00 vecāki, vecvecāki un bērni varēs piedalīties atraktīvos pasākumus, kā arī baudīt dažādu mākslinieku uzstāšanos. Visas dienas garumā uz skatuves ne vienu reizi vien kāps perkusijas žanra meistari, grupa „Pulse Effect", kuri rādīs priekšnesumus izmantojot ne muzikālus priekšmetus, tāpat visus priecēs arī Ilze Purmaliete un viņas jaunās zvaigznes, Ivo Grīsniņš-Grīslis ar grupu, kā arī kājas palīdzēs izlocīt un jaunus deju soļus iemācīties studijas „Smilga" dejotāji. Par asākām izjūtām parūpēsies snovborda triku meistari Wazza, kas rādīs paraugdemonstrējumiem pie un uz kalna.

Mazākie svētku dalībnieki varēs izvizināties ar ponijiem vai visa ģimene izbraukt zirga vilktās kamanās. Tāpat pasākuma laikā norisināsies vairākas sacensības, kurās piedalīties varēs gan mazi, gan lieli, kā arī ģimenes kopā. Svētku dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus sacenšoties:
• burkānu mešana tālumā;
• ragaviņu vilkšanā;
• mešanā pa mērķi - kaķene jeb Piktie putni latviešu mērcē;
• labirinta pasaulē;
• apslēptās mantas meklēšanā;
• šļūkšanā ar kameru, kur tiks vērtēts graciozākais un skaistākais nobrauciens;
• kameru vilkšanā, kur būs jāvelk savi ģimenes locekļi vai komandas biedri, kā arī jāveic dažādi uzdevumi ar skriešanu netradicionālā veidā.

Bērnus rotaļās vedīs arī dažādi pasaku tēli - Zaķītis, Tīģerītis un Vinnijs Pūks. Kopā ar viņiem jaunākie svētku dalībnieki varēs cīnīties sniega kaujā, sacensties sniegavīru celšanā, minēt mīklas un dziedāt dziesmas. Vinnijs Pūks ar draisko draugu Tīģerīti bērnus aicinās arī uz pasaku spēli „Cirks", bet Zaķītis – palaidnis – metīs izaicinājumu skriešanā, kūleņošanā un lēkšanā. Tālab visiem būs iespēja pierādīt savu veiklību, zināšanas un arī apķērīgumu.

Taču galvenais darbs, kas būs jāpaveic visiem svētku dalībniekiem kopīgi – lielās ledus skulptūras – kuģa – veidošana. Katram būs jāpieliek sava roka, lai izveidotu iespaidīgāko ledus skulptūru.

„„Sniega un ledus svētkus" Vecmīlgrāvī organizējam pirmo reizi, tālab vēl jo vairāk vēlamies, lai pasākums būtu izdevies un sniegtu prieku visiem, ne vien Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem, bet arī visiem rīdziniekiem. Rīkojot jebkurus svētkus, piemēram „Mīlgrāvja krastmalas svētki", ko nu jau divus gadus rīkojam ik vasaru, mūsu galvenais mērķis šos pasākumus veidot iesaistot ģimenes – no vecvecākiem līdz mazbērniem un mazmazbērniem - lai tā ir diena, kuru viņi var pavadīt kopā, svaigā gaisā, baudot jautru un nepiespiestu gaisotni, izklaidējoties, gūst prieku un pozitīvas emocijas, kas ikvienam no mums ir ļoti nepieciešamas," svētku ieceri atklāj Vecmīlgrāvja attīstības biedrības priekšsēdētāja Inta Biezā.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV