Trešdiena, 06.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs;

Latvijas Universitāte aicina apgūt studiju kursus klausītāja statusā

EasyGet.lv, 24.01.2013. 14:42

No 28. janvāra līdz 1. februārim Latvijas Universitātē (LU) būs iespējams pieteikties 2012./2013.akadēmiskā gada pavasara semestra LU programmās īstenoto studiju kursu apgūšanai klausītāja statusā, informē Latvijas Universitātes Studentu serviss. Pieteikties var ikviens interesents, kurš vēlas pilnveidot savu personību, papildināt zināšanas un profesionālo kvalifikāciju. Klausītāja statusā var piedalīties jebkurā no LU piedāvātajiem vairāk nekā 1000 akadēmiskajiem un profesionālajiem studiju kursiem dažādās studiju jomās.  

Jau šobrīd interesenti LU portālā var iepazīties ar pieteikšanās kārtību un kursu nodarbību plānojumu fakultātēs. Latvijas Universitāte piedāvā studiju kursus visās zinātnes nozarēs un jomās. Kursi ir dažādas sarežģītības – sākot no valodu kursiem bez priekšzināšanām un beidzot ar kursiem augstākajā matemātikā vai mikrobioloģijā.

Klausītāji var apgūt arī studiju kursus svešvalodās Starptautiskā biznesa, Eiropas studiju un Baltijas jūras reģiona studiju programmās, kā arī Humanitāro zinātņu fakultātes nodarbībās, pilnveidojot valodu prasmes. Par klausītāju var kļūt ikviens interesents, kam ir atbilstošs izglītības līmenis – pamatstudiju kursus var apmeklēt klausītāji ar vidējo izglītību, savukārt maģistra līmeņa studiju kursus – ar augstāko izglītību.

Klausītāja statuss dod iespēju piedalīties studiju procesā, kārtot pārbaudījumus, izmantot bibliotēku un e-resursus kvalifikācijas pilnveidošanai. Klausītājs var apgūt un papildināt zināšanas gan savā, gan citās specialitātēs, nestudējot konkrētā bakalaura, maģistra vai profesionālajā studiju programmā, gūt ieskatu un pieredzi, lai izvēlētos nākamo profesiju, mācīties pakāpeniski, kārtot pārbaudījumus un uzkrāt kredītpunktus, kas tiek atzīti vēlākajos studiju posmos turpmākām studijām Latvijas Universitātē vai citās augstskolās, saņemt apliecinājumu par apgūto kursu gan latviešu, gan angļu valodās.

Latvijas Universitātē klausītājiem ir iespēja apmeklēt kursus, ko nav iespējams apgūt citās Latvijas mācību iestādēs. Kursus lasa daudzi sabiedrībā pazīstami un zinoši savas nozares eksperti un speciālisti – prof. Juris Borzovs, prof. Andris Deniņš, prof. Valdis Muktupāvels, prof. Ruta Muceniece, asoc.prof. Artūrs Kučs un citi augsti kvalificēti mācībspēki un profesionāļi.

Pieteikšanās kursu apguvei 2012./13.gada pavasara semestrī norisināsies no 28. janvāra līdz kursa otrajai nodarbībai LU Studentu servisā, Raiņa bulvārī 19, 125.kab. (tālr.: 67034444). Ar kursu piedāvājumu un pieteikšanās kārtību iespējams iepazīties LU portālā www.lu.lv/klausitajiem/.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV