Trešdiena, 06.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs;

Vecmīlgrāvja iedzīvotāju svin „Sniega un ledus svētkus 2013"

EasyGet.lv, 28.01.2013. 13:54

Neskatoties uz salu, ziemas saule tomēr bija gana spēcīga un no mājām izvilināja vairāk nekā 1000 Vecmīlgrāvja iedzīvotāju, kuri svētdien ar prieku nodevās „Sniega un ledus svētku" svinēšanai Vecmīlgrāvja Rīgas 31. vidusskolas stadionā, informē Vecmīlgrāvja Attīstības biedrība.
Vecmīlgrāvja iedzīvotāju svin „Sniega un ledus svētkus 2013"

Galerijas:

Lielākoties svētku dalībnieku vidū bija ģimenes ar bērniem, kas baudīja ziemas priekus, piedalījās ledus skulptūru būvēšanā, izklaidējās dažādās aktivitātēs un kopīgi pavadīja skaisto ziemas brīvdienu.

Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem uzstājās mūziķi - perkusijas žanra meistari grupa „Pulse Effect", bērnu popgrupa „Little Poppy", Ivo Grīsniņš-Grīslis ar draugiem, – par to, lai svētku dalībnieki nenosaltu, rūpējās studijas „Kaprīze" dejotāji, kuri aicināja visus sanākušos izlocīt kājas un kārtīgi izdejoties, savukārt par asākām izjūtām rūpējās triku meistari Pingvīns, Tīģeris un Papagailis no apvienības „Wazza", kas rādīja snovborda paraugdemonstrējumus un dažādus trikus.

Arī mazajiem svētku dalībniekiem bija sarūpētas dažādas sacensības, konkursi un pārsteigumi – ar viņiem rotaļās gāja pasaku tēli – Zaķītis, Tīģerītis un Vinnijs Pūks. Savukārt veiklākie un apķērīgākie par uzvaru sacensībās saņēma dažādas gardas balvas.

„Neskatoties uz samērā lielu salu, svētki noteikti ir izdevušies. Cilvēki bija priecīgi un apmierināti, ka var pavadīt brīvdienu aktīvi atpūšoties, turklāt visai ģimenei kopā. Pēdējos gados ik vasaru rīkojam Mīlgrāvja krastmalas svētkus un esam pārliecinājušies, ka Vecmīlgrāvja iedzīvotāji ir ļoti aktīvi un labprāt piedalās dažādos pasākumos. Tāpēc lēmām par labu „Sniega un ledus svētku" rīkošanai, lai arī aukstajā gada laikā mūsu iedzīvotājiem piedāvātu iespēju atpūsties un baudīt dažādus ziemas priekus. Prieks, ka Vecmīlgrāvja iedzīvotāji to novērtēja pozitīvi un tik kuplā skaitā apmeklēja pasākumu. Noteikti parūpēsimies, lai arī nākamgad sagādātu cilvēkiem tikpat daudz pozitīvu emociju, rīkojot „Sniega un ledus svētkus 2014"," saka Vecmīlgrāvja attīstības biedrības priekšsēdētāja Inta Biezā.

Foto: Sniega un ledus svētki 2013. Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV