Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies poliglots un īpašvārdu pētnieks Ojārs Bušs

EasyGet.lv, 11.02.2013. 15:09

Otrdien, 12. Februārī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes (LU) radio NABA (93,1 FM) raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies janvāra „Mēneša pētnieks", LU Latviešu valodas institūta direktores vietnieks un vadošais pētnieks Dr. habil. philol. Ojārs Bušs, informē LU Preses centrs.
Raidījumā „Zinātnes vārdā" viesosies poliglots un īpašvārdu pētnieks Ojārs Bušs

Ojārs Bušs pastāstīs par savām zinātniskajām aktivitātēm onomastikā jeb īpašvārdu pētniecībā, akadēmisko darbu Latvijas Universitātē, poliglota gaitām, kā arī iepazīstinās ar aktualitātēm valodas pētniecībā. Par savu zinātnisko darbu un aizraušanos ar valodas pētniecību Ojārs Bušs šomēnes stāsta arī LU rakstu ciklā „Mēneša pētnieks" http://www.lu.lv/zinas/t/18100/ .

Raidījumu „Zinātnes vārdā" šoreiz vadīs Ilze Dimanta un Jānis Daugavietis.

Jautājumus studijas viesim sūtiet uz e-pastu: zinatnesvarda@radionaba.lv.Tālrunis studijā 67034455.

Raidījums „Zinātnes vārdā" Radio NABA ēterā skan katru otro otrdienu un iepazīstina klausītājus ar Latvijas zinātnieku pētījumiem, eksperimentiem un jaunatklājumiem. Raidījumā tiek iztaujāti zinātnieki par viņu akadēmisko un praktisko ikdienu – lekciju sagatavošanu un pasniegšanu, studentu darbu vadīšanu, sadarbību ar valsts institūcijām vai privātajiem partneriem. „Zinātnes vārdā" ļauj uzzināt, ar ko nodarbojas dažādu nozaru Latvijas zinātnieki, mēģinot runāt par zinātnieku darbu, sasniegumiem un grūtībām visiem saprotamā un aizraujošā veidā.

Raidījuma arhīvs: http://www.mixcloud.com/tag/zinatnes-varda

Radio NABA: http://www.radionaba.lv.

Foto: Ojārs Bušs. Publicitātes foto 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV