Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Mākslas akadēmija aicina uz Atvērto durvju dienām

easyget.lv, 15.03.2013. 14:15

No 8. marta līdz 26. martam Latvijas Mākslas akadēmijā norisinās nu jau par tradīciju kļuvusī studentu darbu izstāde „Mākslas akadēmijas dienas”. Izstāde ir daļa no Atvērto durvju dienu programmas, kuru laikā ikviens interesents ir aicināts tuvāk iepazīt Latvijas Mākslas akadēmiju – aplūkot studentu darbus, apmeklēt prezentāciju dienu un doties ekskursijās uz Akadēmijas nodaļām.
Mākslas akadēmija aicina uz Atvērto durvju dienām

Prezentāciju diena norisināsies 22. martā un ekskursijas – no 25. marta līdz 28. martam. Pieteikties prezentāciju dienas un ekskursiju apmeklējumam var līdz 21. martam, aizpildot anketu, kas pieejama www.lma.lv.

Atvērto durvju dienu pasākumi atvērti visiem interesentiem un jo īpaši tiem, kuri tuvākā vai tālākā nākotnē apsver iespēju uzsākt studijas kādā no Latvijas Mākslas akadēmijas nodaļām. Laipni aicināti ir kā topošie studenti, tā arī Mākslas akadēmijas draugi, atbalstītāji un mākslas mīļotāji!

Izstādē „Mākslas akadēmijas dienas” pārstāvētas ir visas četrpadsmit Latvijas Mākslas akadēmijas apakšnozares, kā arī Zīmēšanas katedra, kas nodrošina zīmēšanas studijas visu nodaļu studentiem. Eksponēti pēdējo gadu spilgtākie studentu darbi – gan studiju darbi, gan bakalaura un maģistra programmu diplomdarbi. Izstādes mērķis ir radīt visaptverošu iespaidu par studijām Latvijas Mākslas akadēmijā, padziļināti iepazīstinot ar katru no Akadēmijas studiju virzieniem un neskaitāmajām ārpusstudiju iespējām un nozīmīgiem starptautiska un vietēja mēroga projektiem, kuros jaunie mākslinieki, dizaineri un mākslas zinātnieki iesaistās studiju laikā.

Iespaidus, kas gūti studentu darbu izstādē, papildinās prezentāciju diena un ekskursijas uz Mākslas akadēmijas apakšnozarēm. Prezentāciju cēliens, kas Mākslas akadēmijas telpās norisināsies 22. martā no plkst. 12.00 līdz 16.15, būs īpaši noderīgs tiem, kuri interesējas par studiju uzsākšanu un iestājpārbaudījumiem Latvijas Mākslas akadēmijā. Klātesošos uzrunās Akadēmijas vadība, par iestāšanos un studiju virzieniem stāstīs Studiju daļa un katras apakšnozares pedagogi. Prezentāciju cēliens vēl neizlēmušajiem palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko studiju virzienu un tiem, kas jau skaidri zina, kurā nodaļā studēt, sniegs noderīgu papildu informāciju par iestājpārbaudījumu uzdevumiem, apakšnozares darbu un studiju programmu.

Atvērto durvju dienu programmu noslēgs ekskursijas uz apakšnozarēm, kas notiks no 25. marta līdz 28. martam. Katras dienas pēcpusdienā interesenti būs aicināti pulcēties Mākslas akadēmijā, Kalpaka bulvārī 13, lai dotos izzinošā pastaigā uz kādu no interesējošajām apakšnozarēm. Ekskursijas vadīs kompetenti apakšnozaru pārstāvji, kas iepazīstinās ar katedru telpām, ļaus ielūkoties studiju procesā un studentu dzīvē. Neformālā gaisotnē būs iespējams uzdot visus interesējošos jautājumus, kas palīdzēs uzzināt daudz jauna un sagatavoties nākamajam svarīgajam posmam – iestājpārbaudījumiem.

Lai apmeklētu Latvijas Mākslas akadēmijas Atvērto durvju dienu prezentācijas un ekskursijas, lūdzam visus interesentus aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama Mākslas akadēmijas mājas lapā www.lma.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam vērsties pie Egitas Kurpnieces, egita.kurpniece@lma.lv, +371 20016419.

Informācija par Atvērto durvju dienām ir publicēta un regulāri tiks papildināta arī Latvijas Mākslas akadēmijas mājas lapas www.lma.lv sadaļā „VĒLIES IESTĀTIES AKADĒMIJĀ?”, kas ir galvenais interneta resurss visiem tiem, kuri šogad vai tālākā nākotnē plāno kārtot iestājpārbaudījumus Latvijas Mākslas akadēmijā.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV