Ceturtdiena, 23.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija;

Lekciju un radošo nodarbību platforma Mūzu akadēmija Kultūras akadēmijā

Easyget.lv, 25.03.2013. 17:22

Sestdien, 6. aprīlī, ikvienam interesentam, iepriekš piesakoties, ir iespēja jau laicīgi iejusties studenta ādā un apmeklēt kādu no sešām īpaši reflektantam plānotajām lekcijām Latvijas Kultūras akadēmijā, kur jau otro gadu norisināsies akadēmiski iedvesmojošā “Mūzu akadēmija”.

“Mūzu akadēmijas” nodarbības ir veidotas, lai sniegtu ieskatu Kultūras akadēmijas bakalaura studiju virzienos, kuros studenti tiks uzņemti 2013. gada vasarā, kā arī ļautu interesentiem savlaicīgi novērtēt, vai izvēlētā studiju joma atbilst viņu interesēm.

Lai dalībniekiem būtu iespēja iepazīt arī otru akadēmijas daļu, Mūzu akadēmijas nodarbības šogad norisināsies teātra studijā „Zirgu pasts”, Dzirnavu ielā 46. Pagājušajos gados notika šī nama rekonstrukcijas darbi un atjaunotais Zirgu pasts durvis vēra 2012. gada 1. septembrī, kļūdams par pirmo skatuves mākslas studijām speciāli rekonstruēto un aprīkoto ēku Latvijas valsts vēsturē.

Šogad “Mūzu akadēmija” piedāvā iespēju apmeklēt trīs dažādu starpkultūru sakaru lekcijas: īso kursu itāļu tradīcijām bagātajā kultūrā lekcijā „Benvenuti in Italia”, Latvijas un Polijas gadsimtiem senos sakaros lekcijā „Par tautu, kas sievietēm rokas skūpstot”, kā arī piedalīties praktiskā un ar kinomākslas citātiem paspilgtinātā lekcijā „Starpkultūru un valodu sakari Latvija – Vācija/Nīderlande gadsimtu gaitā un šodien”. Tāpat būs iespēja arī palauzīt galvu, nodarbojoties ar kultūras teorijas jautājumiem lekcijā „Kultūras jēdziena interpretācijas iespējas”, tuvāk saprast kultūras menedžmentu un socioloģiju, apmeklējot nodarbību „Pētījumu un pasākumu menedžmenta prakse kā studiju procesa daļa: riski un ieguvumi” un piedalīties ar audimateriāliem bagātinātā sarunā „Kā pētīt teātri un kino?”.

Lieki piebilst, ka Mūzu akadēmijā visas nodarbības ir bezmaksas, taču svarīgi ir iepriekš pieteikties – kā to izdarīt, meklē mājaslapas www.lka.edu.lv sadaļā „Gribu studēt LKA”.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV