Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Trīs mākslas augstskolas aicina uz „Pagalma svētkiem”

Easyget.lv, 16.05.2013. 12:29

25. maijā no plkst. 12.00 līdz 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā dzims jauns, unikāls pasākums – „Pagalma svētki” - radošās darbnīcas, ekskursijas un plenērs

Trīs mākslas augstskolas – Latvijas Mākslas akadēmija, Latvijas Kultūras akadēmija un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija – ar saviem draugiem sanāks kopā, lai svinētu radošumu un rastu prieku, līdzdarbojoties un daloties prasmēs un domās, informē pasākuma organizatoru pārstāve Laura Bistrakova.

Visas dienas garumā kopā ar māksliniekiem varēs darboties un paust savas idejas dažādās brīvdabas darbnīcās, plenērā apkārtējā parka teritorijā un muzikālajās performancēs. Būs arī ekskursijas, kas vedīs visam cauri un sniegs informāciju par notiekošo. Esošie studenti, absolventi un viņu radošie draugi demonstrēs gan akadēmiju sienās iegūtās zināšanas, gan pašu jaunatklājumus. No Latvijas Mākslas akadēmijas ar savām dažādajām iemaņām dalīsies visu četrpadsmit mākslas nozaru pārstāvji, savukārt Kultūras un Mūzikas akadēmijas studenti iekustinās, izdejos un ieskandinās visu kopīgās idejas.

Pasākums piedāvās gan radoši darbīgu atpūtu, gan būs kā „atvērto durvju” diena tiem, kas vēl nav izvēlējušies, kur studēt.

Atnāc un varēsi ne tikai satikt topošos māksliniekus, bet arī kopā darboties!

Dalība darbnīcās bez maksas.

Detalizētāka svētku programma tiks publicēta drīzumā.

Sekojiet līdzi „Pagalma svētku” jaunumiem:
https://twitter.com/pagalmasvetki
https://facebook.com/pagalmasvetki

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV