Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Sākas uzņemšana Latvijas Universitātes studiju programmās

Easyget.lv, 01.07.2013. 09:48

Šodien, 1.jūlijā, sākusies uzņemšana Latvijas Universitātes pamatstudiju programmās 2013./2014. studiju gadam, bet jau rīt, 2. jūlijā, arī augstākā līmeņa studiju programmās, informē Latvijas Universitātes Preses centrs.

No 1. līdz 15. jūlijam visiem studētgribētājiem vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.latvija.lv iespējams pieteikties pamatstudijām 11 Latvijas augstskolās. Topošie studenti pieteikumu studijām var iesniegt jebkurā no piedāvātajām studiju programmām Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku augstskolā, Daugavpils universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes augstskolā. Portālā www.latvija.lv reflektanti varēs sekot līdzi arī pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Pēc elektroniskās pieteikšanās studijām, visiem reflektantiem obligāti personiski jādodas uz kādu no 11 augstskolu uzņemšanas punktiem, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums studijām augstskolā.

Ja izvēlētajās programmās ir iestājpārbaudījumi, tad reflektantiem tie jākārto no 16.-19.jūlijam. E-pakalpojumā reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Vienotās uzņemšanas pamatstudiju programmās 1.kārta noslēdzas 19.jūlijā pulksten 19.00. Ja reflektants konkursa pirmajā kārtā būs iekļuvis studiju programmā, kas bijusi viņa pirmā prioritāte, tad viņš var doties uz izvēlēto augstskolu reģistrēties studijām.

Ja reflektants nav ieguvis studiju vietu 1.kārtā, bet tomēr vēlas uzsākt studijas, tad no 19. – 23.jūlija pulksten 16.00 var reģistrēties 2.kārtai. Konkursa 2. kārtas noslēgums ir 23.jūlijā pulksten 19.00 un tie būs galīgie konkursa rezultāti.

Reflektantam par pieteikšanos jāmaksā reģistrācijas maksa - 20 lati, neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita. No reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi un 1.grupas invalīdi.

Savukārt pieteikšanās augstākā līmeņa studijām Latvijas Universitātē notiks no 2. līdz 12. jūlijam, bet doktorantūras studijām no 19. līdz 23. augustam.

Latvijas Universitātē 2013./2014. akadēmiskajam gadam uzņemšanai ir paredzētas vairāk nekā 2400 budžeta vietas.

Vairāk informācija par studiju programmām un uzņemšanas prasībām Latvijas Universitātē variet atrast portālā www.gribustudet.lv, zvanot pa tālruni 67034444 vai rakstot e–pastu lu@lu.lv.

Atgādinām, ka tikko akreditēti visi LU īstenotie studiju virzieni un līdz ar to arī studiju programmas, kas tajos ietilpst. Tas nozīmē, ka esošie un topošo studenti var būt droši, ka pēc studiju beigšanas LU saņems starptautiski atzītus diplomus.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV