Piektdiena, 22.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Maigurs, Mārica, Māris;

1. septembrī jauniešus aicina uz pasākumu „Zem viena jumta”

Easyget.lv, 29.08.2013. 16:02

1. septembrī skolēni un jaunieši gaidīti pasākumā „Zem viena jumta”, kas no plkst. 15.00 risināsies Vērmanes dārzā, piedaloties jauniešu vidū populāriem mūziķiem, improvizācijas teātrim, deju ansambļiem, kā arī jauniešu organizācijām, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Tradicionālais Zinību dienas pasākums „Zem viena jumta” iecerēts ar daudziem jaukiem pārsteigumiem, jo šogad tas svin10 gadu jubileju. Pasākuma kulminācijā paredzēta kopīga jubilejas tortes ēšana.

Jubilejas pasākums risināsies uz divām skatuvēm – uz parka lielās skatuves visas dienas garumā uzstāsies sabiedrībā zināmi mūziķi, bet vakarā savu koncertu sniegs dziedātājs Dons ar grupu. Savukārt otra skatuve tiks veidota kā „Radošais podests”, uz kura savu sniegumu demonstrēs improvizācijas teātris, deju ansambļi un citas ar mākslu saistītas grupas.

Parka teritorijā jebkuram interesentam būs iespēja apmeklēt nevalstisko organizāciju stendus un piedalīties to sarūpētajās aktivitātēs, varēs piedalīties improvizētos koru karos, nodegustēt uz vietas gatavotu saldējumu un iesaistīties izglītojošās spēlēs. Tāpat pasākuma apmeklētāji varēs tikt pie vērtīgām balvām, kuras tiks izlozētas loterijā.

Pasākumu „Zem viena jumta” šogad jau desmito gadu pēc kārtas rīko Rīgas Skolēnu dome (RSD), un tas ir viens no šā gada Jauniešu mēneša aktivitātēm. Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, „Coca – Cola”, „Hellenic”, AS „Rīgas piena kombināts”, „Fantasy park”, „Ādažu čipši”, „Siguldas minerālūdens”, „Multinews, „Himalaji” un Valsts policija.

Jauniešu mēnesi ar Rīgas pašvaldības atbalstu, organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar dažādām komercstruktūrām, nevalstiskajām organizācijām un jauniešu apvienībām.

Informācija par Jauniešu mēnesi atrodama tā oficiālajā interneta vietnē: www.jauniesumenesis.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV