Ceturtdiena, 30.Novembris 2023. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

Liepājā notiks piektais tvīda brauciens

Easyget.lv, 29.04.2014. 08:46

Par godu tūrisma sezonas atklāšanai 10. Maijā Liepājā notiks 5. Tvīda brauciens.
Liepājā notiks piektais tvīda brauciens

Pulksten 16:00 sāksies pulcēšanās un reģistrēšanās un pulksten 17:00 tiks dots starts velobraucienam. Tā kā Tvīda brauciens simboliski atklāj tūrisma sezonu Liepājā, tad akcentējam sezonas jaunumu, kas šogad ir Putnu vērošanas velomaršruts. Turklāt pavasaris ir pilnā plaukumā, tāpēc Tvīda braucienam dots moto – „Ar putnu treļļiem azotē”. Brauciena dalībnieki aicināti piedomāt par putnu tēmu apģērbā un aksesuāros un ierasties īsti pavasarīgā noskaņojumā! Dalībnieki aicināti arī reģistrēties pasākumam savlaicīgi tiešsaistē http://ej.uz/arputnatrelliemazote.

Centrālā tūrisma sezonas atklāšanas pasākuma - Tvīda brauciena - maršruts tradicionāli vedīs pa Graudu ielu – Kūrmājas prospektu – Vites ielu – Hika ielu – Liepu ielu – Jūrmalas ielu – Ezera ielu – Zirņu ielu – Kungu ielu, un noslēgsies Bāriņu ielā, kur Tvīda brauciena dalībniekus laipni uzņems Kungu ielas radošais kvartāls. Lai gan braucienu pavadīs Valsts policija, aicinām vecākus pieskatīt savas atvases.

Brauciena noslēguma pasākums notiks Kungu ielas radošajā kvartālā, kur Tvīda brauciena dalībniekus pēc plkst. 18.30 priecēs ”Gulbju Dīķa Jazz Band”, bet kājas izlocīt varēs Liepājas danču kluba un grupas "Karogi" vadībā. Kā ik gadu būs iekārtots fotostūrītis, kurā profesionāls fotogrāfs iemūžinās daiļās dāmas, švītīgos kungus, mazās jaunkundzes un jaunskungus. Ar Liepājas uzņēmēju atbalstu tiks piešķirtas balvas interesantāk un atbilstošāk tērptajiem Tvīda brauciena dalībniekiem.

Kungu ielas radošajā kvartālā no plkst. 11.00 līdz 16.00 darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Plkst.12.00 un 14.00 tiks demonstrēts brīvdabas kino seansi, savukārt plkst. 13.00 skatītājus priecēs Jauniešu mājas ielas vingrotāju paraugdemonstrējumi. Plkst. 13.30 ikviens aicināts nobaudīt tradiocnālo zupu, kas tiks vārīta uz ugunskura.

Vakara turpinājumā Tvīda brauciena dalībnieki aicināti uz mūzikas klubu ”Fontaine Palace”, kur uzstāsies grupa ”The Sixties”. Reģistrētie brauciena dalībnieki koncertu varēs apmeklēt bez maksas.

Pirmo Tvīda braucienu Liepājā 2010. gadā organizēja Latvijas Veclaiku divriteņu klubs, un tas pulcēja ap 60 kluba biedru un tā atbalstītāju. Ar gadiem Liepājas Tvīda brauciens ir kļuvis par gaidītu un iemīļotu pasākumu, un 2013. gadā tajā piedalījās ap 170 liepājnieku un pilsētas viesu, tērptu 20-30. gadu stilā.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV