Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Radošās darbnīcas „Otrajā Elpā"

EasyGet.lv, 02.05.2012. 09:36

Pirms vasaras brīvdienām labdarības veikals "Otrā Elpa" aicina apmeklēt trīs nebijušas radošās darbnīcas. Kā katru mēnesi, Irēna Lauriņa un Aija Elliņa aicina pārstrādāt dažādus izejmateriālus un radīt jaunas, skaistas un noderīgas lietas.
Radošās darbnīcas „Otrajā Elpā"

12. maijā plkst. 12:00 T-kreklu reciklēšanas darbnīca
Dod jaunu dzīvi kādam nevajadzīgam t-kreklam kopā ar rokdarbnieci Aiju Elliņu. Veidosim iepirkumu tašas, kaklarotas, rokassprādzes, pavasarīgas šallītes un citas lietas. Uz nodarbību ņem līdzi t-kreklu vai citu trikotāžas izstrādājumu. Ja tāda nav, sameklēsim uz vietas!

19. maijā plkst. 12:00 Papīrdarbi
Ja Tev sakrājies daudz vecu žurnālu, kalendāru un citu nevajadzīgu papīru, vai vienkārši gribas padarboties ar eko ievirzi nāc uz nodarbību! Kopā uztaisīsim kaut ko interesantu un noderīgu! Līdzi vēlams ņemt otiņu līmēšanai un (ja ir) vecus nevajadzīgus žurnālus, avīzes, kalendārus un tml niekus. Noderēs pašam vai dāvanai! Nodarbību vadīs Irēna Lauriņa.

26. maijā plkst. 12:00 Kaklasaites reciklēšanas darbnīca
Vai zini, ko var izveidot no nevajadzīgas kaklasaites? Kaklarotas, briļļu un kosmētikas makus, piespraudes no kaklasaitēm. Nāc un radi arī Tu. Uz nodarbību ņem līdzi kaklasaiti. Ja tev tādas nav, atradīsim uz vietas!
Darbnīcu vadīs Aija Elliņa.

Labdarības veikala "Otrā Elpa" aicina rezervē sev vietu nodarbībā laikus, rakstot e-pastu uz elpa@otraelpa.lv, zvanot pa tālr. 67287172 vai arī veikalā uz vietas.
Nodarbība notiks laikā no 12:00 – 14:00, dalības maksa 2.00 Ls

Papildu informācija: www.otraelpa.lv un www.idejupartneri.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV