Ceturtdiena, 07.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija;

Dirty Deal Teatro sezonas izskaņā piedāvās divus jauniestudējumus

Easyget.lv, 23.04.2014. 09:11

Dirty Deal Teatro noslēgs 2013/2014. gada teātra sezonu ar Vislatvijas jaunās dramaturģijas lasījumu cikla “10min slavas” finālu 12. jūnijā, savukārt maija beigās gaidāmas divas pirmizrādes.
Dirty Deal Teatro sezonas izskaņā piedāvās divus jauniestudējumus

Patlaban Dirty Deal Teatro režisors Ģirts Šolis iestudē situāciju komēdiju “Dienas varonis” un jaunais režisors Georgijs Surkovs strādā pie dokumentālā teātra izrādes “Savā vietā”, informē teātra pārstāve Aija Murāne. Maijā repertuārā atgriežas muzikālā izrāde-pārgājiens “Mārupīte”.

Izrāde “Dienas varonis” būs parodija par populārākajiem realitātes šoviem, lai izpētītu, cik vērtas ir patiesas emocijas, cik viegli cilvēks pakļaujas provokācijām un cik tālu to ir ētiski izmantot. Režisors Ģirts Šolis nācis no radošās apvienības “umka.lv” un šajā izrādē turpina gan pieaugušo leļļu teātra attīsīšanu Latvijā, gan izrāžu “Vectēva vakars” sabiedrisko un politisko aktualitāšu parodēšanu. Izrādē spēlēs Katrīna Albuže, Kristians Kareļins, Madars Zvagulis, Aleksejs Geiko, bet tās muzikālo noformējumu veido Edgars Šubrovskis (grupa “Manta”). Pirmizrāde 24. maijā plkst. 18:30.

Dokumentālā teātra izrāde “Savā vietā” tiek veidota, balstoties uz dažādu cilvēku stāstiem par tēmu, kāpēc dzīvot vai nedzīvot Latvijā. Tā būs saruna starp cilvēkiem – esošajiem un bijušajiem Latvijas iedzīvotājiem –, kas nekad nebūtu satikušies uz dzīvu sarunu atšķirīgā vecuma, izglītības vai dzīves apstākļu dēļ, un šajā sarunā dzimst jaunas un neparedzamas atziņas. Izrādi veido režisors Georgijs Surkovs kopā ar dramaturgu Ivo Briedi. Tajā spēlēs Valērija Surkova, Dmitrijs Petrenko un Kaspars Zāle. Pirmizrāde 28. maijā plkst. 19:00.

Vislatvijas “10min slavas” šajā sezonā apceļoja Latviju – lasījumi notika Rīgā un Latvijas novados. Noslēgumā 12. maijā plkst. 19:00 satiksies visu piecu lasījumu uzvarētāji, kas noteikti skatītāju balsojumos katrā vietā. Ieeja lasījumos bez maksas.

Ar maija un jūnija repertuāru var iepazīties mājaslapā www.dirtydeal.lv/teatro

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486
Biļešu cena: 9,00 EUR (6,33 LVL); skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR (3,51 LVL). Biļešu cena uz izrādi-pārgājienu “Mārupīte”: 15,00 EUR (10,54 LVL). Biļešu cena uz bērnu un jauniešu izrādēm: 7,00 EUR (4,92 LVL).

Foto: Valters Sīlis izrādē-pārgājienā „Mārupīte”. Foto (c) Anna Vilnīte

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV