Svētdiena, 21.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Marģers, Anastasija;

Dirty Deal Teatro top dokumentālā teātra izrāde “Savā vietā”

Easyget.lv, 19.05.2014. 11:00

28. maijā plkst. 19:00 Dirty Deal Teatro pirmizrādi piedzīvos režisoru Georgija Surkova un Valērijas Surkovas kopdarbs – dokumentālā teātra izrāde – „Savā vietā”.
Dirty Deal Teatro top dokumentālā teātra izrāde “Savā vietā”

Galerijas:

Dokumentālajā teātra izrādē “Savā vietā” savienoti 7 dažādi cilvēku stāsti, kur katrs no viņiem cenšas atklāt savu vietu. Mārcis vairākus gadus studēja Nīderlandē, bet nav tur palicis, jo iemācījās pamanīt, ka interesanti cilvēki ir arī Latvijā. Karīna ir dzimusi Rīgā, bet nemīl ne šo pilsētu, ne valsti. Šobrīd dzīvo Lielbritānijā un nemīl arī to. Viņa nekur nejūtas labi. Māris 30 gadus pavadījis dažādās pasaules valstīs, 20 no tiem, kā veiksmīgs mākslinieks, dzīvojis pasaules metropolē Ņujorkā. Tomēr viņš atgriezās Latvijā, bet daudzi tā arī nav sapratuši kāpēc.

„Piederība, māju sajūta, identitāte, iekšējā labsajūta, respektīvi, tāds savs kaktiņš. Tas viss ir ārkārtīgi būtiski, lai radītu patīkamu vidi cilvēka iekšienē. Patiesībā nav svarīgi, vai šī sajūta tev ir Latvijā, vai ārpus tās robežām,” par “Savā vietā” stāsta viens no izrādes režisoriem Georgijs Surkovs.

“Savā vietā” ir dokumentāla teātra izrāde, kur satikties šiem un vēl vairāku citu cilvēku stāstiem par tēmu, kāpēc dzīvot vai nedzīvot Latvijā. Tā būs saruna starp cilvēkiem – esošajiem un bijušajiem Latvijas iedzīvotājiem –, kas nekad nebūtu satikušies uz dzīvu sarunu atšķirīgā vecuma, izglītības vai dzīves apstākļu dēļ un šajā sarunā dzimst jaunas un neparedzamas atziņas.

Radošā komanda
režisori: Georgijs Surkovs, Valērija Surkova
dramaturgs: Ivo Briedis
scenogrāfe: Dace Sloka
video mākslinieks: Ivars Utināns
spēlē: Dmitrijs Petrenko, Dana Čerņecova, Kaspars Zāle

Vairāk informācijas www.dirtydeal.lv/teatro un www.draugiem.lv/Dirty-Deal-Teatro

Izrādes 28. maijā 19:00 un 11., 13. jūnijā plkst. 19:00

Biļešu cena: EUR 9,00 (LVL 6,33); skolēniem, studentiem, pensionāriem EUR 5,00 (LVL 3,51). Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv

Izrādes notiek teātrī “Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV