Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Aicina iepazīt augu pasauli Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā

Latvijas Universitātes Preses centrs, 10.09.2010. 14:29

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā septembrī augus varēs iepazīt, izstaigājot divas izziņas takas – „Amizanti stāsti par augiem" un „Rudenī ievācamie ārstniecības augi".

„Amizantie stāsti par augiem" izvijušies pa visu dārzu un augu mājām, lai ielīksmotu, sasmīdinātu un pārsteigtu. Stāsti atklāj senas leģendas, traģiskus mīlas stāstus, dažādos laikmetos sastrādātas neprātības, filmas „Avatars" aizkulises, šo to par Harija Potera un viņa kolēģu burvju nūjiņām, kā arī to, ko pīpēja eiropieši pirms Amerikas atklāšanas, un daudz ko citu.

Savukārt takā „Rudenī ievācamie ārstniecības augi" var uzzināt, ka ne visi ārstniecības augi ir jāievāc vasarā, bet daļa tieši rudenī. Kuri augi un kādas to daļas ievācamas septembrī, lai izārstētos no visdažādākajām kaitēm un lai ziemu varētu sagaidīt bez bēdu, varēs apskatīt ārstniecības augu ekspozīcijā.

Abas takas ir iespējams izstaigāt visu septembri, vadoties pēc dārza kartes. Pa ceļam priecēs arī krāšņi ziedošo dāliju kolekcija.

Ir iespējams iepriekš sarunāt ekskursiju gida pavadībā vai mācību stundu klasei www.botanika.lv.

Dārzs ir jauks ekskursijas mērķis, jo piedāvā dažāda vecuma skolēniem drošu un interesantu vidi.

Ekskursija jāpiesaka pa tālruni 67450852.

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā – Kandavas ielā 2. Pie mums var nokļūt, braucot ar 9., 25.trolejbusu, 4., 5.tramvaju vai 4., 4z., 21., 37., 38., 39., 41., 46., 54.autobusu. Dārza darba laiks septembrī ir plkst. 9.00 – 19.00. Ieejas maksa: pieaugušajiem Ls 1,50, pensionāriem un studentiem – Ls 1,00, skolēniem – Ls 0,50.

Papildu informācija:
Signe Tomsone,
Latvijas Universitātes Botāniskā dārza direktora p.i. vietniece
Tālr.: 26390753, 67450852
E-pasts: signe.tomsone@lu.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV